Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt hogy számolták ki? (voda)

Ezt hogy számolták ki? (voda)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

24 vagyok, 6 éve vagyok a vodánál előfizető.

Amikor megjelent a P20 Pro kihoztam részletre, 0 ft kezdőrészlettel.

Normálisan fizettem meg minden, most új telefont vásárolnék.

Iphone 12 Pro - viszont 350e előleg kellene amit 3 hónapig nyugodtan használhatnak, aztán visszautalják ha "minden oké".

Ez úgy mi?

Részletre hoztam volna ezt is ki, de mi ez az előleg dolog?

Esetleg próbáljam újra számoltatni a géppel?


2020. nov. 9. 10:52
1 2
 1/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezt úgy csináltad, hogy bejelentkeztél az oldalra meg beállítottad, hogy hűségidővel akarod?
2020. nov. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen

2 év hűség!

2020. nov. 9. 12:07
 3/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Van olyan, amikor kifizettetik a vételárat elólegként, de nem tudom mitől függ, szerintem hívd fel őket.
2020. nov. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, ez lesz. Köszönöm!
2020. nov. 9. 12:28
 5/11 anonim ***** válasza:

Igazad van, a Médiában 50 ezerrel olcsóbban megveheted.

Mi ez a "6 éve vagyok a vodánál előfizető" dolog? Erre jár valami kedvezmény? Netán a közel félmillás cuccot nyomják csak úgy a kezedbe?

Ebből csak azt tudták megállapítani, hogy havonta ki tudod nyögni a havidíjakat. De azt nem, hogy szükség esetén elő tudsz-e állni a vételár nagyobb hányadával. Sajnos a biznisz az nem haverkodáson alapul. A pénz beszél.

2020. nov. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Milyen szükség esetén? :DD

Ők kínálják 0% THM-re a telefont, nehogy már az én pénzemmel szórakozzanak 3 hónapot.

6 év azt jelenti, hogy azóta megbízhatóan fizetek ott mindent, ha nekik ez nem elég akkor sajnálom.


Azóta megoldottam, Telekomnál 1 éve vagyok, onnan kihozhattam ingyen.


Köszi a segítséget.

2020. nov. 9. 14:20
 7/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Na ezt megjátszhattad volna Vodánál, ha inkább ott akarsz lenni, hogy elmondod, hogy máshol ingyen kihozhatod és talán ügyfélmegtartás végett engednek. Én anno így hoztam ki onnan telót, kaptam 30ezer Ft. kedvezményt, így mindenki jól járt.
2020. nov. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"6 év azt jelenti, hogy azóta megbízhatóan fizetek ott mindent"

A számlákat fizetni kell, az nem dicsőség hanem kötelezettség.

A közmű szolgáltatók se fognak szobrot emelni hogy 20 éve fizetem a vízdíjat meg a villanyszámlát, a gázról nem is beszélve.

"Telekomnál 1 éve vagyok, onnan kihozhattam ingyen."

Ha jobban megnézed a szerződésed, olyan kötbért nyomnak rád ha nem tudod fizetni hogy lehidalsz tőle. Ezért adták oda olyan szivesen.

A havi fizumból még maradna kajára ha megvennék egyet kp-re, de azokat soha nem értettem, akiknek egy ilyen előlegesdi megélhetési problémát okozna.

2020. nov. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8 grat, büszke vagyok rád hogy ennyit keresel, csak pont leszarom :/


Felőlem legyen aztán kötbér, tudom fizetni. Ha nem tudnám nem tenném ezt.

Egyébként azért veszem részletre, mert nem fogok ennyit elbszni egy telefonra egyszerre.

2020. nov. 9. 16:20
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális országokban komoly kedvezményekkel megkaphatod szolgáltatóktól a telefonokat. Itt kb drágább havi legdrágább csomaggal, mintha függetelnül kihoznád :D
2020. nov. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!