Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek jól számoltam?...

Szerintetek jól számoltam? Elég lesz a 30 MB net/30 nap?

Figyelt kérdés

Főleg Viberre használnám. Azt olvastam, hogy a viber 4 percenként használ 1MB-ot. Ha így nézzük akkor az 30×4 percet, vagyis 120 perc viber telefonálást jelent. A viber SMS küldés is ennyit használ?

Szerintem a 120 perc viberezés nekem sok egy hónapra, viszont ennél kisebb csomag már csak a 10 MBos van, aminél kell fizetni, hogyha kimegyek a 10MB-ból, ennél viszont nem.

Véleményeket és információkat várok, hogy a Viber mennyi adatforgalmat is használ pontosan. Köszönöm:D (most készülök megvenni életem első okostelefonját és domino kártyás net csomagját:D)


2012. júl. 14. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Elégnek elég lehet, ha csak és kizárólag a viberrel zabáltatod a netforgalmat.Ha nem figyelsz oda, és az automatikus szinkronizálást nem lövöd ki, és a háttéradatok automatikus letöltését, könnyen lehet, hogy 2 nap alatt elszáll a 30 MB.
2012. júl. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is azt olvastam, hogy 4 percenként 1 megát fogyaszt, de régen lemértem és úgy rémlik 5 perc alatt 2 megát fogyasztott, úgy azért kicsit másabb a helyzet.

SMS meg hogy fogyasztana már ugyanannyit? Pár karakter (kilobájtok) vs hangalapú átvitel.

2012. júl. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Viber ***** válasza:

Hi,


This is a member of the Viber R&D Team!


Excuse me, my Hungarian is not so good so I will write in English :)

We are delighted to see this discussion about our app, and we are here to provide you with direct help :)


If anyone has any questions/suggestions for Viber, please feel free to let us know, and we will address them shortly.

Thanks,

Viber Team

2012. júl. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!