Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet ez a szivárványos/ola...

Raven :) kérdése:

Mi lehet ez a szivárványos/olajszerű folt a képernyőmön?

Figyelt kérdés

Pár hete megjelent egy kisebb folt az okostelefonom képernyőjén. Először nem vettem figyelembe, mert később eltűnt. Aztán újra meg újra elkezdett megjelenni. Mikor hozzáérek a képernyőhöz, a folt az ujjam felé nyúlik, és ha elengedem akkor visszahúzódik (kikapcsolt állapotban is ott van). Néhány napja megint megjelent és most már nagyobb. A telefonom tökéletesen működik, reagál mindenre, nem úgy néz ki mintha a végét járná. Mint mondtam, a folt el szokott tűnni, csak néha látom, de akkor is zavar. Hogyan tudok megszabadulni tőle? Ha nem tudok, akkor kb mennyi idejig tart még ki a telefonom?

(Nem tudom, hogy ez mennyit segít, de Samsung Galaxy A6-os telefon)



2020. nov. 10. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
A leírés alapján Newton-gyűrű, ami két nagyon közeli réteg között jelenik meg. Nincs valami probléma a fóliával?
2020. nov. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is a fóliára gondoltam. Egy héttel a megjelenése előtt voltunk valahol autóval és egy kanyarnál kiejtettem a kezemből (nem én vezettem, nyugi). A fólia megrepedt oldalt, de a folt a képernyő középen van (ha ez számít).
2020. nov. 10. 19:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!