Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leesett a telefonom, és nem...

Leesett a telefonom, és nem reagál érintésre, plusz még a kijelzője is elromlott. ?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szóval ma leejtettem a telefonomat (iPhone X), egyáltalán nem magasról, és nem esett akkorát, viszont a kijelzőjének a nagy része fehér, és ráadásul semmilyen érintésre nem reagál. Az értesítések és a hívások ugyanúgy jönnek, a Face ID-ja is működik, viszont nem tudok vele kezdeni, hisz semmire nem reagál. Kívülről semmi baja nem lett. Annyi lenne csak a kérdésem, hogy annak, hogy a kijelzője elromlott, annak van-e köze ahhoz, hogy nem reagál semmilyen érintésre. (A régi telefonomnak teljesen elromlott a kijelzője, fekete volt, de hívásokat tudtam rajta fogadni, ezért kérdezem.

2020. nov. 10. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudtam értelmezni a dolgokat, de erre nem lehet nagyon mást mondani: szerviz, ha tovább szeretnéd használni.
2020. nov. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!