Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akik iosről vagy androidról...

Akik iosről vagy androidról váltottak a másik rendszerre, hogy vált be ideáig nektek?

Figyelt kérdés
Miről, és mire váltottatok, mióta?

2020. nov. 13. 17:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Féléve, androidról iOS-re. Életem legjobb döntése volt, nem bántam meg.
2020. nov. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Én 3 napja léptem meg. Hiányzik 1-2 dolog a droidról, szerintem egész jó lett már az elmúlt pár évben az android, csak kellett az újdonság :)


Idáig kicsit szokatlan még az iOS.


app store csak szerintem olyan bazárian gagyi a google playhez képest?

2020. nov. 13. 17:37
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem épp ellenkezőleg. Az App Store sokkal jobban bejön számomra, mint a Google Play valaha.
2020. nov. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%

Engem lehet nyugodtan lepontozni, de nekem nem ment az ios-re váltás. Akartam szeretni, de nem tudtam megszokni. Mai napig agyvérzés kerülget, ha esetleg azon kell böngészőt használni.


Maradtam az androidnál. Az iPhonenak szép képe van, azt használom netflixre. Meg a netbank token biztonság miatt azon van, de folyton újra kell indítani, mert fos.

2020. nov. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

#4 Az laza. Én eddig egyszer indítottam újra, mert volt egy kisebb bug, ami másokat nem is zavart volna, de engem igen.

Milyen iPhone-od van pontosan?

2020. nov. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

A netbankos app a fos, azt kell mindig kilőni és újraindítani, nem a telefont. Míg belépek a gépen netbankba, elutalom a pénzt 3 szor kell ezt megcsinálni. Valószínűleg maga az app is szar vagy nem túl kompatibilis.


Amúgy iPhone 8, ajándékba kaptam. Imádom, hogy olyan kicsi és vékony. Hasonló méretű telefont szeretnék, de egyszerűen nincsen 6col alatt normális android telefon. Vérzik a szívem az 5.6 colos iphone 12-ért, baromi jól néz ki, de valószínűleg azzal sem tudnék megbarátkozni, úgyhogy nem merem megvenni.

2020. nov. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Akkor az nem a telefon hibája, hanem a netbank app fejlesztőjé, szóval még az iOS-é sem.

Viszont az iPhone 12-es széria nagyon nem jó választás szerintem sem, pláne ha fontos az üzemidő... Inkább a 11-esek.

2020. nov. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Hupsz, fejlesztőé*.
2020. nov. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem érdekel kinek a hibája, ez csak az egyik apró dolog, ami nem megy zökkenőmentesen.

Mondhattam volna azt is, hogy az egyik céges honlapunkon (jelszóvédett adatbázis gyakorlatilag) nem érem el az adatokat, amik mindennap kellenek, mert sem a safari sem a Chrome nem jeleníti meg rendesen még asztali nézetben sem, egyszerűen nem látom a lap oldalát és alját. Androidon nincs ilyen gondom.

Oké, gondolom nincs ios-re optimalizálva a honlap... Nem érdekel én csak azt látom ebből, hogy nem tudok dolgozni rendesen.

2020. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én blackberryOS-re váltottam, egész jó
2020. nov. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!