Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zaklatás miatt új telefonszám...

Zaklatás miatt új telefonszám lehetséges?

Figyelt kérdés

Helló.

Október 23-a óta folyamatosan hívogat egy ismeretlen szám, kezdetben azonosítatlan hívó volt kiírva most meg ismeretlen szám, de felismerem és egyértelműen ugyanaz a személy. Párszor felvettem és valami lány hangja volt, volt amikor motyorogva beszélt, hiába kértem beszéljen értelmesen. És egy nap általában 6x hív és percenként szinte egy huzamban. Hiába nyomom ki, egyből hív. Voltak napok mikor nem hívott. Tegnap volt a legtöbb hívás, 6x hívott. Egyszer felvettem és félretettem, majd megunta lehet és letette. Már nagyon zavar, főleg a tudat, hogy valamiért valakinek meg van a számom és direkt zavar. letiltani se tudom, mivel semmi számot nem jelez ki. Rendőrséghez csak végleges megoldásként akarok elmenni, mert akkor kitudja bírósághoz is kellene mennem, vagy kitudja meddig tart. Hogyan és hol lehetne új telefonszámot kérni? Szeretném, ha ez a mostani amin zaklat az örökre megszűnjön. Egyszerűen nem tudom felfogni, honnan bánatból találta meg a számom, sehol nincs kinnt semmilyen internetes portálon. Mit tegyek?



2020. nov. 14. 06:12
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
20.szuper akkor az lesz :)
2020. nov. 14. 12:52
 22/22 anonim válasza:
Küld el a búbánatos faszba!
2022. aug. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!