Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt vegyek?

Milyen mobilt vegyek?

Figyelt kérdés
Egy régi, 2016-os iPhone SE-t cserélnék le, nem ragaszkodom feltétlen az iPhone-hoz, bár nekem nagyon bejött. Ami lényeges, hogy bírjon ki legalább 3 évet, a kamerája azért ne legyen f.s, lehetőleg 100k ne legyen drágább. Vagy inkább rakjak még egy 100-ast a mostani mellé, s mondjuk karácsonyra vegyek egy iPhone 11-est?
2020. nov. 15. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:

100 ezer alatt jelenleg a Xiaomi Poco X3 NFC a létező legjobb telefon, míg iPhone-ból a 32 gigás 6S az egyetlen ennyiért!

A sima iPhone 11-ből a 64 gigás a legolcsóbb, 209 ezernél kezdődik, vagy 200 ezer alatt 7 Plus, 8 Plus, XR, vagy SE 2020 a legjobbak!

2020. nov. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Pont ez a dilemmám mint neked, csak én 6S-ről váltok. Nálam végül a sima 11-es a befutó, bár elgondolkodtam az idei SE-n is. De a 11-től jobb vétel szerintem most nincs. Igaz nálam fix az iPhone, a filléres kínai szarok elvből kizárva, egy normális Samsung meg ugyanannyiba kerül mint az iPhone, akkor viszont már inkább az iPhone.
2020. nov. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
"Filléres kínai szarok" - na, pont így beszél az, aki tapasztalat nélkül, únszimpátiából szólja le őket!
2020. nov. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%

Annyiból egyetértek a #2 válaszolóval, hogy én sem vennék kínait, hiába jönnek vele, hogy milyen jó ár/érék arányúak, egyrészt az illesztésekkel és egyéb apróságokkal sokszor spórilnak, emiatt nem lesz olyan tartós, mint egy drágább nem kínai, a másik meg, hogy nem szeretném, ha az ujjlenyomatom, vagy az adataim kínai titkosszolgálatnál landoljanak, így marad vsgy a Samsung vagy az iPhone. Rzek mind minöségi telefonok. Az S és Note szériás Samsungok nagyon jók, korábban volt egy két s8-al idővel probléma, de ez sem általános eset, 3-4 évet megfelelő használat mellett simán ki lehet vele húzni.


Én szt mondom, hogy egy 50-est csapj hozzá a 100k-hoz és Black Friday-t várd meg.


Akkor talán akciós lehet pl. A Galaxy s10, S10e.


Tisztán 150 ezerért a Note 10 lite S pen végett is nagyon jó, esetleg az s10 lite.


Még olcsóbban az A71, ettől lentebb ne add!


Iphone terén ennyiért az új SE nagyon jó, ha nem zavar a káva.

2020. nov. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!