Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zenehallgatásra vegyek egy...

Zenehallgatásra vegyek egy használt, de márkás (Sony ) mobilt vagy egy újat de pl. : Hauser mp3 lejátszót?

Figyelt kérdés
mind kettő kb 5000 ft lenne

2019. márc. 27. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ugyanezen dilemmáztam pár éve, végül a telefon mellett döntöttem, mert például futni akartam magammal vinni, és ha valami gond van, azzal tudok segítséget hívni, illetve van benne elemlámpa, számológép, sose tudni, mikor lesz rá szükség. Volt is, szóval én nem bántam meg. Viszont ugye az mp3-lejátszó előnyeiről nem tudok nyilatkozni, mert olyat nem vettem :-)
2019. márc. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát én személyem szerint, MP3-at választanám mert pici és nagyon könnyű/kényelmes hurcolni. Bár az első hozzaszolonak is igaz van
2019. márc. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mp3 lejátszó tölthető aksikkal.
2019. márc. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!