Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elképesztően jó árban van a...

Elképesztően jó árban van a Wish-nél az a mobiltelefon, ami engem érdekel. Merjek vásárolni a Wish-től? Bizalmatlan vagyok velük szemben. Milyen problémák merülhetnek fel? Rendelt már tőlük valaki mobiltelefont?

Figyelt kérdés
Wish

2020. nov. 17. 02:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Nyugodtan rendelhetsz, kérdés csak az, hogy ha 3 nap után meghal, hogyan intézed a garanciát? Visszaküldöd? Hopp, húszezer posta. Én csak emiatt nem rendelek ilyesmit.

Mondjuk én egy olyan huszonéves fiatal vagyok, akinek soha nem volt okostelefonja, 10-20 ezres nyomkodósakat használtam, mióta van telefonom. Számomra felfoghatatlan az a státuszszimbólum, amit képvisel manapság egy tetves telefon.

2020. nov. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
neee!!
2020. nov. 17. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen problémák merülhetnek fel?"

Amilyet csak el tudsz képzelni. És néhány olyan is amit nem.

Dobj egy linket, mert érdekesnek találom hogy megérné neked megvenni. Értem ez alatt hogy biztos beleszámoltad a vám, áfa és egyéb költségeket is, és a számos kockázati lehetőség sem vette el a kedved tőle.

2020. nov. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Telefont ne vegyél wishröl.
2020. nov. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél onnan mobilt, mert fényévekre lesz attól, amit a termékleírásban feltüntetnek
2020. nov. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vßlaszokat! Meggyőztetek. Nem rendelem meg.
2020. nov. 17. 09:48
 7/12 A kérdező kommentje:
Linket feldobni csak a számítógépemről tudok majd. Egyébként a Samsung Galaxy Note 9 Blue 128GB-ről van szó 139.362,-Ft-ért.
2020. nov. 17. 10:19
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Aha, ebben az árkategóriában csak használtat találtam. Refurbished néven fut, azaz felújított. Azaz kapsz egy levetett mobilt.

Ezért nem kell ilyen messziről rendelni, ennyiért itthon is vehetsz kétes eredetű és állapotú mobilt garancia nélkül.

2020. nov. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
1-es: az benned fel sem merül, hogy létezik olyan ember nem státusszimbólum egy okostelefon hanem munkaeszköz?
2020. nov. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21%

#1 igazad van.

Nekem sincs „okos” telefonom.

Egyébként meg miért lenne okos egy telefon? Például kérj tőle egy pohár vizet, még ezt az egyszerű kérést sem képes megoldani, akkor meg mitől lenne „okos”?

2020. nov. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!