Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért megy át a telefon...

Miért megy át a telefon kijelzőjének a képe sárgás árnyalatba?

Figyelt kérdés
2 hete vettem ezt a Xiaomi Poco x3 nfc telefont. Tegnap óta a kijelző sokszor átvált sárgás árnyalatba. A fehér színből szinte teljesen sárga lesz. Olyan mintha az olvasó mód kapcsolna be, de nem, az mert ha ilyenkor bekapcsolom akkor még sárgább lesz. Úgy tudom visszaállítani ha a színséma beállításnál elállítom máshova majd vissza. De sajnos nem sokáig tart és visszaáll a sárgás képre. Miért van ez most 2 hét után? Előre is köszi.

2020. nov. 18. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem lehet a szemvédelem?
2020. nov. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A szemvédelem az az olvasómód szerintem, de az nem kapcsol be. Egyébként semmit nem állítottam át, de csak tegnap óta csinálja.
2020. nov. 18. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Este szokott átállni kékfényszűrő módra. Időpont állítható, de teljesen ki is kapcsolható a funkció.
2020. nov. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ki van kapcsolva. De amúgy sem csak este kapcsol át. (Most is ahogy ezt írtam átváltott.) Mitől lett ez tegnap óta? Vagy kihez forduljak ezzel?
2020. nov. 18. 19:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valami szoftveres hiba, ami a kékfényszűrőre van hatással! ? Vidd vissza a garanciapapírral együtt, vagy webshopos vásárlás esetén hívd fel őket, ahonnét vetted!
2020. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is valami ilyen szoftveres dologra gondoltam. Esetleg még egy gyári beállítás visszaállítást megpróbálok előtte.
2020. nov. 18. 21:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól teszed, egy hard reset sose árt próbaképp, mielőtt komolyan aggódni kezdenél! De ha már vannak dolgaid a telón, akkor a hard reset előtt csinálj egy biztonsági mentést is!
2020. nov. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!