Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire éri meg Lite telefont...

Mennyire éri meg Lite telefont venni ? Jelen esetbeb a Xiaomiról lenne szó, de általánossagban is jöhetnek válaszok Lite telefon tapasztalatokról.

Figyelt kérdés
Engem ez a Lite kifejezés valahogy mindig taszított, olyan ha nincs ló jo a szamár esete. Biztos nem csak én vagyok így ezzel, hogy már a neve elrémíszt.
2020. nov. 20. 04:04
 1/3 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%

a "lite" annyit tesz, mint ugyanannak a telefonnak egy egyengébb hardverrel felszerelt társát (bár még ez sem feltétlenül igaz).


Az egyéni igényeiden múlik, melyik telefon felel meg neked, a név huszadrangú. Nekem ilyen tlefonom van, de erősebb, mint bármelyik korábbi.

2020. nov. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak elnevezés, de amúgy épp a Xiaomi esetében ez a felső kategóriás Mi sorozat olcsósított kategóriáját jelöli, míg a tömegigényeket a Redmi sorozat elégíti ki, nekem is utóbbi van, szóval a Mi Lite eleve nem egy alsó kategóriás, olcsó telefon.


Egyébként elárulom, a userek 99%-a vakteszten észre se venni alsó-közép kategóriától felfelé a hardverbeli különbségeket, csak aki 3D játékokkal játszik a telefonján. Ezt is figyelembe véve nekem inkább az ésszerűség jut eszembe arról, hogy "Lite".

2020. nov. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2020. nov. 20. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!