Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonszám az, amire...

Milyen telefonszám az, amire nem lehet sms-t küldeni?+36-al kezdődik,ha az számít.

Figyelt kérdés

2020. nov. 20. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Pl. vezetekes. Az is pont ugyanugy +36-tal kezdodik, ha magyarorszagi szamrol van szo.
2020. nov. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első letolását nem értem. A vezetékes telefonszolgáltatók biztosítják ezt a lehetőséget, de a legtöbb embernek nincs alkalmas készüléke, vagy ha van, akkor sem használja.
2020. nov. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A +36 az Magyarország hívószáma, tehát belföldi számról van szó, és például vezetékes telefonra nem lehet, azzal tényleg csak telefonálni lehet! Vezetékes telefonszámok (a +36 után):

06, 1 a körzetszám, és 7 számjegy - Budapest

06, kétjegyű körzetszám, és 6 számjegy - az ország többi része

És ha nem Budapest (nem 1-es), akkor a neten guglizd ki, hogy az adott körzetszám melyik megyéhez tartozik!

2020. nov. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3.! Mint írtam, a szolgáltatók már biztosítják a vezetékes hálózaton is az SMS-t, csak éppen nem túl ismert.
2020. nov. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19%

13 évvel ezelőtt is lehet smst küldeni vezetékesről illetve vezetékesre. Nekünk is volt ilyen készülékünk.


Szerintem az emelt díjas számok között lehet olyan, amit csak hívni lehet.

2020. nov. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!