Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor lesz menő, hogy még...

Mikor lesz menő, hogy még mindig működik az Iphone-om? :D

Figyelt kérdés

A papám 8 évvel ezelőtt talált egy Iphone 5-öst, bevitte a rendőrségre. Mivel akkor jött ki, és vadonatúj lehetett, sem telefonszám, sem fotó, semmi nem volt benne. Visszaadták neki 3 hónappal később. Nekem nem kellett, mert volt Samsungom, így a tesómé lett, ő viszont imádja félévente/évente leváltani, így odaadta anyámnak. Én akkor még mindig elvoltam a Samsung minivel, ami tulajdonképpen a mai napig is működőképes, csak már nem használom, mert 10 perc alatt lemerül, új akkumulátorokat is leviszi, sajnos.


Olyan 6 évvel ezelőtt megkaptam az Iphone-t, és meglepődtem, milyen gyors. Sosem istenítettem, mert drágállom, szerintem túl van árazva. Viszont kifejezetten megtetszett benne, hogy veszettül gyorsan tudtam vele írni, és nem fagyott le. 2017-ben átesett egy akksicserén. Olyankor 4 napig is bírta, pedig időnként neteztem rajta.


Rá 1 évre kaptam egy Iphone 6-ost használtan. Nem örültem neki, mert hát volt telefonom. Sokáig nem is használtam az újabbikat, aztán megtelt a tárhelye a réginek, így másfél éve a 6-ost használom. Sokkal több baj van vele már most, mint az 5-össel. Azt vettem észre, hogy a gyártók csak a mennyiségre mennek, a minőség már csak harmadlagos.


Mostanában újból bekapcsoltam az 5-öst. Azon kívül, hogy tele volt bugyuta képekkel, kicsit gyorsabban is működik, mint a mostani. Viszont gyorsabban merül, mint kéne, ha használom. 4 nappal ezelőtt bekapcsoltam, nézegettem a képeket, majd az asztalon felejtettem. Ma 1%-on volt. Arra gondoltam, veszek egy akkumulátort, (ha kapok) de nem tetetem bele, majd ha teljesen elromlik a '17-es akksi. Megveszem, mert tudom, hogy pár év múlva már biztosan nem lehet kapni, és talán ráveszem valamelyik szerelőt, hogy megcsinálja.


Ha esetleg 2028-ban is menni fog, vagy azután, akkor mehet a guiness rekordokba? :D


2020. nov. 21. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Majd 22 év múlva
2020. nov. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy tökéletesen működő Nokia 2110i telóm ;)

1996-ban ez volt az első céges mobilom.


Lehet vele telefonálni és SMS-t küldeni :D

Ez volt az első telefon ami modemként már adat kommunikációra is használható volt.


Az akksija is kiváló állapotú, ugyan úgy fél napig bírja mint újkorában :D

2020. nov. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem a 3GS még működik. :)
2020. nov. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!