Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van telefonra olyan program,...

Van telefonra olyan program, amivel virtuálisan egy másik androidot lehet futattni, mint PC-n`?

Figyelt kérdés
2020. nov. 24. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
A PC is alig bírja emulálni az Androidot. Egy telefon ehhez túl gyenge.
2020. nov. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, de ott van pl a bochs, vagy a exagear, azok a Windowst emulálják, de én androidot szeretnék emulálni
2020. nov. 24. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
A Windowst nem annyira számításigényes emulálni, mint az Androidot. Egy 12 éves gép Windows 7-en 3 XP-t is tud emulálni párhuzamosan, de egyetlen Androidba is beletörik a bicskája.
2020. nov. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs kellő hardver ehhez a telefonokban, ahogy az előző kolléga is kifejtette.


Talán a legközelebbi dolog ehhez az az, hogy pl az iOS sandboxban (elkülönített tér, "homokozó") futtatja az alkalmazásokat, illetve úgy tudom, ez lehetséges androidon is.

(Ha valami kétes alkalmazást akarsz futtatni.)

2020. nov. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2020. nov. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyenge, vagy elavult gépeken nem is lehet android emulátort futtatni. Elleneben egy erősebb modern PC könnyedén megbirkózik a feladattal. Évek óta használom a BlueStacks-t, 10-15 másodperc alatt feláll az emulált android rendszer indítás után, és stabilan, gyorsan, tökéletesen fut minden program alatta.
2020. nov. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!