Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Emberek többsége miért Samsung...

Emberek többsége miért Samsungot telefont vesz? Ennyire buták emberek többsége?

Figyelt kérdés
2020. nov. 26. 10:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen rossz nyelvtudással inkább hallgattál volna.
2020. nov. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Mert mindenki azt vesz amit akar
2020. nov. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
😅 kérdésre nem válaszolunk kérdéssel nade mégis.. mitől buta az aki samsung telefont vesz?🤔
2020. nov. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

Már miért lennének azok, mire célzol?! Nagyon jó minőségű márka, igaz nem a legjobb ár-érték arányt képviseli, de vannak szimpatikus, vonzó modelljei! Én 1 éve vettem Galaxy A70-et, mert akkor még nagyon jó volt neki az ár-érték aránya, és ez állt legközelebb az igényeimhez, persze manapság már több jobb is van!

Bocsi, de mire célzol ezzel a kérdéssel? Például a Xiaomi-k verhetetlen ár-érték arányára, vagy akkora Apple-fan vagy hogy másokra is ezt akarod rábeszélni?

2020. nov. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
Neem amúgy csak vitatkozni jött ide vannak páran ezen az oldalon 😁
2020. nov. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

AZ emberek többsége miért SAMSUNG telefont vesz? Ennyire BUTA AZ emberek többsége?


Megfogalmaztam neked normálisan. Ja, és Samsungról írtam :D

2020. nov. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki olyan "okos" mint te. Szerencsére.
2020. nov. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

A Samsung húzómárka. Minőségi telefonokat gyártanak, csak sajnos mocskosul drágán. Az emberek azért veszik, mert preztizs, meg mert "a Lacinak is az van", meg mert fogalmuk sincs, hogy igazából mire van szükségük. Aki ár/érték arányt néz, az biztos nem vesz sem iPhone-t, sem Samsungot.

100 ezer körül már 4-6GB RAM-al és 128GB tárhellyel rendelező, 8 magos telót kapsz, full HD kijelzővel, ami kb mindenre elég. Efölött már nem javul jelentősen a minőség vagy a tudás, max még huszonhárom, csillió megapixeles kamera kerül bele, de az meg tényleg csak a hülyék miatt van.

Annyira tudok röhögni, mikor dicsekszik a marha, hogy 64 megapixeles, 6 kamerás mobilja van és mit csinál? Facebookra meg Instára tölti fel a rossz beállítású, életlen képeket, amit persze az Insta lekicsinyít... de neki azért kell a sok megapixel...

2020. nov. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%
Hát az, hogy száz milliók közül kinek mire van szüksége inkább ne tippeld meg lmao 😅😅
2020. nov. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
Én azért vettem, mert olcsó volt. Ja, nem itthon vettem, hanem Kínában, az akkori magyar kereskedelmi ár harmadáért körülbelül. Persze lehet, hogy hamisítvány, de három éve teljesen jól működik, úgyhogy nem bántam meg. És annyiért még meg is érte.
2020. nov. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!