Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért cserélnek kamerát...

Mennyiért cserélnek kamerát telefonban?

Figyelt kérdés

Hátlapit kell, meg vakut.

Most hülyének fogtok nézni, de a telefon kiesett az ablakon, és úgy tört be a kamera, de a kijlező nem sérült(tok), bokorban landolt.


2020. nov. 26. 19:59
 1/4 anonim válasza:
Telefontól függ, így mivel nem írtál típust nem tudom pontosan megmondani. De simán a munkadíjuk szerintem 20-30 ezer között lehet.
2020. nov. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy ilyen akció ~10 ezerből kijönne. (P20 Pro, ennek azért elég "komoly" illetve nagy kamerája van)

Szerintem érdemesebb megvenni az alkatrészt, aztán beleszereltetni a szervizben, így kikerülheted azt, hogy még az alkatrészen (meg rajtad...) is hasznot húzzanak. De, ez már egyéni vélemény.

2020. nov. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Huawei Nova 5T
2020. nov. 27. 10:26
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Megrendeled az alkatrészt, egy szervizben meg beleszerelteted, szerintem 20e-ből kijössz.

2020. nov. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!