Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt olyan aki évekig csak...

Van itt olyan aki évekig csak 16gb telefont használt? Megváltás volt amikor először 64gb os vetették?

Figyelt kérdés
2020. nov. 28. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, sőt, én 2 évig 8 gb-ost használtam, aztán kb. egy évig 16-ost, aztán váltottam 64-esre. Már majdnem 2 éve megvan, és eddig sosem volt még tárhellyel gondom, ellentétben az előző kettővel.
2020. nov. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem a 128GB az elfogadható. A 64GB csak akkor, ha bővíthető microSD-vel.
2020. nov. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tűnt fel a váltás
2020. nov. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 16 gb-os is bőven elég. pedig van sok felesleges file a telefonon. Rengeteg kép, 1-2 zene.
2020. nov. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4GB után megváltás volt a 8, majd két évre rá hatalmas lépés volt a 64. Ez is kevésnek bizonyul, de ha betelik, sokkal több lehetőség van törölni dolgokat, melyek zömében feleslegesek.
2020. nov. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a tabletem 16 gigás. Az a gáz, hogy szinte már a rendszerrel és 1-2 játékkal megtelt.

Ismerősi körömben többeknek is van ilyen telefonja, nem szeretik, kevésnek tartják. Pár képpel meg hasonlóval már meg is telt, mert az android már egyre több helyet elfoglalt.

Szerintem már 32 giga alá nem éri meg adni. Nemrég vettem telót, 64 gigásat. Nekem ez bőven elég mindenre, DE a zenéket egy 32 gigás micro sd-n raktam bele.

2020. nov. 29. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem még most is 16GB-os telefonom van. 2,6GB van szabadon, de nagyon meg kell gondolnom, hogy mit telepítek. Fotók, videók felhőben vannak.
2020. nov. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!