Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viberen tènyleg van olyan,...

Viberen tènyleg van olyan, hogy teljesen idegen nők írkálnak valakinek? Vagy csak átvert a párom?

Figyelt kérdés
Nincs viberem, nem értek hozzá. Neki írt 1 nő, de utána azonnal letiltotta és az üzenetet is törölte. Nem nézem ki belőle, hogy megcsalt, de nem tudok másra gondolni.
2020. nov. 30. 23:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igazából bármikor megnézhetem a telefonját, nem rejtegeti, épp aludni készültünk, amikor írt, szóval mindketten láttuk, visszaírt, hogy ki vagy? Sőt hívta is, de nem vette fel. Utána tiltotta csak, és mondta, hogy tudja, hogy hülyén jött ki, pedig tényleg nem tudja ki az...
2020. dec. 1. 09:30
 12/14 anonim ***** válasza:
53%

Nekem sincs rejtegetni valóm,de rohadtul tud idegesíteni ha nyomkodom a telefont és azt lesik mit csinálok... Rohadt egy undorító dolog mintha pont ezt az alkalmat várná valaki h felugroljon egy üzi h "szia mikor dugunk?"


Mellesleg attól h előtted tiltotta reggel feloldhatta :) szóval ennyi. Ott ver át ahol épp nem akar.

Köztetek akárhogy hitegeted magad nincs bizalom, részedről...

2020. dec. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a szeretöje a nö,nekem is van egy haverom aki eljátszotta ezt a csajával
2020. dec. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem is biztos, hogy tiltotta, hiszen a viberen lehet titkosítani is a beszélgetést.
2020. dec. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!