Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eladtam a régi telóm, volt...

Eladtam a régi telóm, volt gyári visszaállítás minden, hogy létezik hogy kéri az én Google fiókom tőlük?

Figyelt kérdés
Azt írja a nő hogy a régi fiókot kéri tőle, ez hogy lehetséges gyári visszaállítás után? Ezt nem értem. Írtam neki kell hogy legyen olyan lehetőség hogy hogy új fiók létrehozása vagy másik email cím hozzáadása. Ti ezt értitek miért kéri? Mi csináljak ha nem sikerül nekik? Adataim remélem le törlődtek azért.

2020. dec. 2. 10:41
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Meizu M6 mobil
2020. dec. 2. 10:42
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Így védik a lopott telefonokat, hogy ne lehessen használni. Reset után azt a fiókot kéri, amivel használva volt. Ha azzal bejelentkezel, elindul, majd a fiókoknál törölheted és bejelentkezhetsz az újjal, így lehet megváltoztatni. Ha személyes átvétel volt, találkozzatok megint és csináld meg neki ezt a procedúrát.
2020. dec. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
A beállításokból csináltad a gyári visszaállítást, vagy hard resetet csináltál? Utóbbi esetén az FRP lock tényleg kéri a bejelentkezett fiók adatait.
2020. dec. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó, nem talalkoztunk nem is tudunk.
2020. dec. 2. 11:35
 5/21 A kérdező kommentje:
Beállításokban csináltam teljes gyári visszaállítás
2020. dec. 2. 11:40
 6/21 A kérdező kommentje:
Aztán bekapcsoltam és kért mindent mint új korában, bejött hogy valasszak nyelvet. Na mondom ez így jó lett vissza állt kikapcsoltam és eladtam.
2020. dec. 2. 11:41
 7/21 anonim ***** válasza:
40%

Nem kellene kérnie a fiókot.

Kérd meg, hogy fotózza le, mit kér a telefon.

Lehet, hogy csak át akar verni.

2020. dec. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Írtam neki fotózza le még nem írt vissza semmit.
2020. dec. 2. 11:46
 9/21 A kérdező kommentje:
7. Viszont ez akkor jó hír hogy akkor jól csináltam. Kíváncsi vagyok mit fog írni.
2020. dec. 2. 11:49
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2020. dec. 2. 12:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!