Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei telefonra lehet googlet...

Huawei telefonra lehet googlet telepíteni?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam Huawei telefonom, és azt hittem jem zavar majd, hogy nincsen rajta google, de egy hét után kezd hiányozni. Láttam videókat ahol letöltik, de nem tudom ez működik e, és mennyire hiztonságos?

2020. dec. 2. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
A Google egy cég, azt nem kell telepíteni. Van a google kereső, azt meg bármelyik böngészőből el lehet érni. Tehát megintcsak nem kell telepíteni.
2020. dec. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hippodrom válasza:
2020. dec. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem éppen a google mint kereső hiányzik, de nincs rajta play áruház, youtube, térkép, gmail... Vannak helyettük appok, ezért nem zavart eleinte, de azok nem olyan jók.
2020. dec. 2. 20:36
 4/5 A kérdező kommentje:

A kérdés inkább az, hogy ezek az utólag letöltött appok, mennyire biztonságos forrásúak, és hogyan működnek.

Esetleg ha valaki letöltött, akkor örülnék ha leírná a tapasztalatát

2020. dec. 2. 20:39
 5/5 anonim ***** válasza:

" de nem tudom ez működik e, és mennyire hiztonságos?"

Az esetek többségében működik, biztonságos is.

Appokat csak AppGallery, APKpure, Aptoide, apkmirror forrásokból tölts le, ezek megbízhatóak.

2020. dec. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!