Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges, hogy egy magyar...

Lehetséges, hogy egy magyar cégen keresztül rendeltetek magamnak egy telefontokot? Többi lent!

Figyelt kérdés
Kijött egy új telefontok, amit mindennél jobban meg akarok venni, viszont mivel külföldi márka, csak PayPal-lal lehetne fizetni, az nekem meg sajnos nincs. A RhinoShield márkájú telefontokról van szó, néztem több oldalon, de az, amit akarok, nincs itt Magyarországon, viszont minél előbb (lehetőleg karácsony előtt) már szeretnék egyet magamnak. Az lehetséges, hogy mondjuk szólok egy online webshopnak, vagy mondjuk egy cégnek, ami/aki ilyenekkel foglalkozik (telefon tartozékok, stb.), hogy rendeljen külföldről? Előre is köszi a válaszokat! :)

2020. dec. 3. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy van olyan cég, ami hajlana rá, egy darabot nem éri meg. Kérd meg az egyik ismerősöd, akinek van paypal-je hogy fizesse ki, vagy csinálj magadnak paypalt.
2020. dec. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Itt az ideje, hogy készíts egy Paypal fiókot, nem kell félni tőle, nem ürítik le a számlád
2020. dec. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagy varázslat csinálni egy PayPal-t, pár perc alatt megvan, és ingyenes is. Jobban jársz ezzel, és egyszerűbb is. Na meg a siker garantált.

Viszont az már kevésbé, hogy karácsony előtt ideér neked külföldről.

2020. dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
37%

"csak PayPal-lal lehetne fizetni, az nekem meg sajnos nincs."


Végülis legalább 10 perc regisztrálni egyet és ebben már a kártya hozzácsatolása is benne van.


"Nem valószínű, hogy van olyan cég, ami hajlana rá, egy darabot nem éri meg."


Miért ne érné meg? :)

40$-os tokot 50000Ft-ért szerintem simán megéri valami baleknak megrendelni.


"Itt az ideje, hogy készíts egy Paypal fiókot, nem kell félni tőle, nem ürítik le a számlád"


Hát azért ez nem (csak) a Paypalon múlik, és ha valami a useren múlik...

2020. dec. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#4


Ha telefonos hitelesítést kérsz, esélytelen, hogy lehúzzanak, mert amíg nem ütöd be az SMS-ben akpott kódot, addig a paypal nem utal semmit.

2020. dec. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nade az is a useren múlik, hogy mikor és hol adja meg az adatait. Láttam már olyan átverést, hogy azt hitte valaki, hogy 200 forintért vásárol, nem figyelt, és 200 euró lett belőle. És volt olyan bolond, hogy nem kérte vissza. De ott van a sok olyan átverés is, amikor meg akarja venni a cuccot tőled, de ahhoz, hogy a bank jóváhagyja az utalást, Paypalon küldj már el neki 50 eurót friendként (nem vonható vissza), mert a bank csak azzal indítja az utalást. És sokan megteszik. Szóval ha valami a useren múlik, az nincs biztonságban.
2020. dec. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Van olyan cég is ami amerikából szállít termékeket.

Ők ott vannak kint, megrendelik saját maguknak, aztán hazaküldik.

Például: [link]

nem reklám, csak a gugliban találtam.

Drágább kicsit, mert több kézen megy át a dolog, de be lehet szerezni sok olyan cuccot amire egyébként esély sem lenne magyarországi címmel.

2020. dec. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#6


De az nem a Paypal hibája, hogy vannak idióták. Maga a Paypal biztonságos és jól használható. Akir debil, annak meg úgyis mindegy.

2020. dec. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
Én sem mondom, hogy a Paypal hibája. De mint tudjuk, vannak olyan userek, akiket az online világ közelébe sem szabadna engedni.
2020. dec. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9


De az nem csak az online világra vonatkozik

2020. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!