Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik magyar weboldalról...

Melyik magyar weboldalról lehet rendelni olcsón iPhone-ra tokot?

Figyelt kérdés

2018. nov. 16. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Iphonera van penz de a tok olcso legyen 😂
2018. nov. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1: lehet, hogy egy Iphone 4/5/6-ja van, az meg egyáltalán nem sok pénz :D


Kérdésre: www.tok-shop.hu , nekem eddig ez bevált.

2018. nov. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jobban jársz egy külföldi oldallal. Geek/Wish-en ingyé’ is van tok, csak a 6-700 forint szállítási költséget kell kifizetni (az enyémen most egy ilyen tok van). Ráadásul ilyen vékony-vagány tokot én magyarországon nem is találtam.
2018. nov. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja az App Store-ban van nekik letölthető appjuk.
2018. nov. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 csempéző vizipisztoy ***** válasza:
100%

Szia! Sztem e-bay vagy ali-express, ott szállítási költség sincs. És 300Ft-tól vannak tokok.

Ellenben várni kell rá több hetet, és most a karácsonyi időszak miatt lehet csak januárban érkezik meg.

2018. nov. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Wish-ről szállítását hagyjuk, nem egy termék, fél év után érkezett meg (csaknem gyalogos futárnak adják, vagy mi a fene?)

Jó, a visszajelzések alapján, nem mindenkinél van ez így, hanem eladótól is függ, csak nem lehet tudni, melyiktől kapod meg, két héten belül terméket.

2018. nov. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebay az jó.
2018. nov. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!