Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi redmi note 9 pro nem...

Xiaomi redmi note 9 pro nem túl nagy/nehéz?

Figyelt kérdés

Talán kicsit fura felvetés, de aggaszt, hogy kényelmetlen lenne, mivel kisebb kezem van, illetve hogy a nadrágzsebben sem fér majd el.

Esetleg ha valakinek van ötlete, azonos ár/érték arányú kisebb méretű készülék ajánlásokat elfogadok.



2020. dec. 4. 20:16
A kérdező szavazást indított:
Kényelmes
Kényelmetlen
Számomra jó, de kisebb kézben kényelmetlen lehet
Csak hosszabb használat után kényelmetlen
21 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
nem
2020. dec. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Telefonnál számomra a méret a legutolsó szempont, de olyannyira, hogy nem is érdekel! Legalábbis használat szempontjából nem, 1 vagy 2 - annyi kezemmel használom, amennyivel kényelmes! Mivel egyre nagyobbak a telefonok, nem is értem, hogy miért jönnek sokan még mindig az "egykezezéssel" ?! A menőzésért nem kéne beáldozni a kényelmet! Útközbeni tárolás szempontjából viszont tényleg bosszantó, hogy kisebb zsebben nem fér el, öblösebb zseb kell, hogy ne lógjon ki a telefon, és nagyobb biztonságban legyen! Én például a táskámban hordom, vagy télen a dzsekim zsebe is jól elnyeli!

A súlya viszont szerintem inkább előnyös, legalábbis én azt nézem, hogy minőségi érzetet kelt, mert van benne bőven anyag, nem pedig valami olcsó gagyi játéktelefon!

2020. dec. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!