Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A lányom telefonjáról kb. 21...

A lányom telefonjáról kb. 21 másodperc alatt küldött egy alkalmazás 56 db sms-t. Nem emeltdíjas és eu-n belüli és eu-n kívüli nemzetközi hálózatba is. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

A Google nem a barátom, bármelyik számot írom be, nincs találat. Hogyan lehetne kinyomozni, hogy melyik alkalmazás volt? Androidos samsung telefon, ha számít. Sem előtte sem azóta nem volt.

Köszi


2020. dec. 5. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én végignézném az összes telepített alkalmazást és amelyek kevéssé ismertek, azok nevére rákeresnék: nem írtak -e róla hasonlókat.

Nem tudom: biztosan létezik olyan alkalmazás, amely rejtőzködve tud feltelepülni és nem jelenik meg a telepítési listában, de - mivel nem vagyok Android felhasználó - ezért nem tudom: nem root-olt telefonon is tud -e ilyen települni.

Nekem csak ezek a tippjeim sajnos, esetleg minden adat lementése és gyári visszaállítás, majd csak a megbízható, sokak által használt alkalmazások visszatelepítése.

2020. dec. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Mi áll az SMS-ben?
2020. dec. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A telefonban nincs semmi, csak a részletes számlából látom a számokat és időpontot, de a szöveget nem.
2020. dec. 5. 10:55
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ismeretlen helyről letöltött alkalmazások vannak a készüléken?


Esetleg Viber? Annak pont ilyen botrányai voltak/vannak!


Nézz körül, hogy milyen alkalmazások vannak a telefonon, és ami "nem oda való" azt töröld

2020. dec. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!