Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv!Mindenkinek!Vodafonos...

Üdv!Mindenkinek!Vodafonos előfizetéses szerződésem van érvényben, de telefonálni nem, SMS megkésve néha működik.A számlát küldik havonta! Mi a teendőm ebben a helyzetben?!

Figyelt kérdés
Régebben minden működött!Mikor a Vodafon egyesült a Upsy-vel, onantól kezdődtek a problémák!Jelenleg lakóhelyem nem szerepel a lefedettségi listán!

#Vodafon #nincs szolgáltatásérvényes szerződés
2020. dec. 6. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Menj be személyesen és tegyél panaszt. Kérd, hogy

korrigálják.

Ha nem változik, akkor a fogyasztóvédelemnél

jelentsd fel a céget.

2020. dec. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

vodánál vagyok én is feltöltőkártyás.. sms-ek késve jönnek, van hogy meg se kapom azokat hálózaton kívülről vagy belülről jön, mindegy.


Ügyfélszolgálatuk cseréltetett velem sim kártyát.. azóta is ilyen. Az mondják cseréljek telefont... cseréltem, nem javult. Állítják, hogy náluk minden rendben!


Ugyanazokat a köröket futom már 2 hónapja.

2020. dec. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Kedves, Anonim! Már többször voltam bent a vodánál, de csak rosszabb lett a helyzet.Azt hiszem, marad a tanácsod szerinti feljelentés!Válaszodat köszönöm, s engedd meg , hogy Neked, és mindenkinek, aki szívednek kedves, Békés, Boldog karácsonyi Ünnepeket kívánjak!
2020. dec. 7. 09:15
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudod, én naiva maxima, azt gondoltam egyedül nekem van problémám a vodával.Tévedtem!
2020. dec. 7. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!