Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az előfizetésemet korlátozták...

Az előfizetésemet korlátozták 1 hete. Mennyi idő után bontják a szerződésemet?

Figyelt kérdés
Sajnos március közepéig nem tudom feladniba csekket. Meddig húzhatom a befizetést?

2016. febr. 23. 10:47
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem ez függ attól, hogy melyik szolgáltató, mióta vagy náluk stb. De ha felhívod őket, hogy ez a helyzet, szerintem biztosítanak majd neked haladékot.
2016. febr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Általában az első fizetési határidő után a kimenőt korlátozzák. Az utána következő számla bef.határideje után a bejövőt is.
2016. febr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
67%
Az utolsó ember válaszához még annyit fűznék hozzá, hogy bő 1-1,5 hónap az az intervallum, ameddig várnak. Utána 300.000 (Háromszáz-ezer) forintos csekket küldenek ki. (Telekom. És persze tapasztalat alapján mondom.)
2016. febr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Itt ennyi ember lopja a netet? :O
2016. febr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Utolsó vagyok még, csak egy válaszba nem fért bele. Még annyit, hogy telefonon Őket elérni meg lehetetlen, körülbelül ezer forintos plusz számla lett, de beszélni nem tudtunk Velük..
2016. febr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hála égnek elértem őket az 5. hívásra.
2016. febr. 23. 11:36
 7/9 anonim válasza:
Akkor Te szerencsésebb voltál, mint Mi. :)
2016. febr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. Nem a fizetési határidő után korlátozzák a kimenőhívást, hanem a fizetési határidő után egy hónap múlva.

2. NEM küldenek 300.000 forintos csekket, hanem a szerződésedben foglalt kötbér összegéről szóló csekket! Bár nekem volt szerencsém a drága trémobiltól kapni kötbéres csekket, hiába volt befizetve minden és nem volt elmaradásom sem... És még nekik állt feljebb, hogy a befizetett csekkel bizonyítottam is...

3. A szolgáltatótól elvileg lehet kérni ilyen esetben részletfizetést. Legalábbis a telenornál lehetett régebben.

2016. febr. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Személyes tapasztalat a 300.000 forintos számla. Nem azt mondtam, hogy Neki is pont ennyit fognak. Akartam mondani "küldtek ki".
2016. febr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!