Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont karácsony előtt vagy...

Telefont karácsony előtt vagy után érdemesebb venni?

Figyelt kérdés
IPhone-t szeretnék, de nem tudom mikor értékelnék le jobban: decemberben, vagy két ünnep közt vagy januárban. Nem a legújabb modellt, X, XR, XS, 11 érdekelne.

2020. dec. 6. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha most rendelsz iPhone-t az Apple.com/hu ról komoly ajándékutalványt is ad amit levásárolhatsz...


A MM is szokott akciózgatni..., de az Apple másnapra ki is viszi házhoz a telefont...

2020. dec. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szerintem decemberbe vedd,én több esélyt látok rá hogy most értékelik le
2020. dec. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában karácsony után szoktak nagy leárazások lenni, nem véletlenül: a boltok taktikája, hogy karácsonyi ajándéknak mindenki bevásárol menő cuccokból, és akkor az már megvan, senki nem vesz utána, ezért engednek akkor az árból, karácsony előtt viszont még szép summát kérnek érte! Szóval ha esetleg nem ajándék, hanem magadnak vennéd, akkor inkább mindenképp várd meg a karácsonyi láz végét, és ha látod a nagy akciókat, akkor csapj le rá! Ajándékba viszont esélytelen olcsóbban hozzájutni!
2020. dec. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ajánlom a Iphone 11 Pro-t :D
2020. dec. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!