Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol találok mobilra játékok?...

Hol találok mobilra játékok? Mások honnan szerzik be? Van esetleg valami jó kis offline, 3d-s fps játék, vagy bármi más? Hol böngészhetek a játékok között? A play áruház borzalmas, fizetős, scam játékokat ajánl...

Figyelt kérdés
ápr. 27. 21:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

"A play áruház borzalmas, fizetős, scam játékokat ajánl."


A Play áruház az Androidos készülékeknek a hivatalos alkalmazásáruháza. Ha tetszik egy játék, akkor nem szégyen támogatni pár forinttal a fejlesztőt, hogy ösztönözd arra, hogy nem hiába készítette az adott játékot.

Ha meg lekalózkodod a játékokat, könnyen vírusokra lelhetsz, és tönkrevághatod vele a telefonod.

De ha minden áron ezt szeretnéd, természetesen kizárólag csak saját felelőségre, akkor tessék:

[link]

De hangsúlyozom, hogy ez nem a biztonságos módja egy alkalmazás beszerzésének. Inkább maradj a hivatalos úton való letöltésnél.

ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
Tényleg sajnálsz párszáz vagy pár ezer Ft-t a fejlesztőktől? A telefont is loptad?
ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1.: Nem írtam, hogy kalózkodni akarok. A play áruházban lévő ingyenesekre gondoltam, de egyszerűen nem találok jókat.


2.: Igen, sajnálom tőlük még a levegőt is! Főképpen azért, mert nem elégszenek meg pár száz forinttal, hanem 10 ezreket akarnának lehúzni a nagy semmire. Ha lenne egy netflix-hez hasonló játékos oldal, ahol néhány ezerért korlátlanul nézhetek rengeteg filmet, akkor boldogan előfizetnék. Azelőtt pedig azokat csesztették ezzel a telefonodat is loptad féle dumával, akik nem voltak hajlandóak szíves-örömest egy havi netflix díját kifizetni egy sz@ros filmért. Nagyon érdekes, a netflix nagyon olcsó, a filmgyártók mégsem mentek csődbe.

ápr. 27. 21:32
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig a google playen van egy rakás jó játék, ami nem fizetős. Ott van például a pubg. Nyilván, fizethetsz bizonyos dolgokért nem keveset (ezek viszont jellemzően csak esztétikaiak, és nem adnak előnyt a játékban), így abszolút nem pay to win a játék, és nem is rossz.
ápr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
Ott a "Netflixed" is... [link]
ápr. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha a Playen nem találsz, akkor nem is keresel. A Play az androidos alkalmazások elsődleges forrása, az alternatív apk források is ebből táplálkoznak.
ápr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

6.: Honnan tudjam, hogy mire keressek rá? Nincs lehetőség bővített keresésre, pl. megjelenés időpontja szerinti, méret szerinti keresésre, stb.

Akkor mégis honnan kéne tudnom, mit érdemes letölteni? Szopjam ki a kisujjamból? Csak mert amit ajánlani akarna a playáruház, az mind szemét.

A pubg egyszer nem jelent meg a találati listában, amúgy az asphalt 9-et töltöttem le, de arról sem a play áruházban olvastam, okoska!

ápr. 28. 12:07
 8/19 A kérdező kommentje:
5.: A netflix csak példa volt, hogy egy keveset fizetek nekik havonta, és rengeteg filmet nézhetek cserébe. De buta vagy, hogy nem tudtad ezt megérteni?
ápr. 28. 12:11
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
Szerinted nem értettem? Megnézted a linket? Nyilván csak viccből neveztem netflixnek. Ott is sok játékkal játszhatsz havi fix összegért. És még én vagyok a buta...
ápr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Letölthetsz és feltelepíthetsz alkalmazásokat máshunnan is, de nem ajánlom.
ápr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!