Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Muszáj a telefont visszaállíta...

Muszáj a telefont visszaállítani szervizelés előtt?

Figyelt kérdés

A telefonom hátlapja (Huawei Mate20 lite) egy hete elkezdett kitüremkedni, illetve leválni. Lehet az akkumulátor duzzadt meg, bár nem merül gyorsabban a telefon és nem is melegszik. Nem tudom ez a hiba mindenképp igényli-e, hogy belenézzenek a telefonba.

A szervíz weboldalán írták, hogy lehetőleg gyári állapotba állítsam vissza a telefont, de nem igazán szeretném elveszteni róla az adatokat, és nem hiszem, hogy le tudok róla mindent menteni. Szerintetek mindenképp állítsam vissza, vagy ha nem állítom, majd ők fogják?



2020. dec. 9. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"vagy ha nem állítom, majd ők fogják?"

Így van.

Számítógépen HiSuite-val tudsz mentést csinálni, max 10 perc.

Vagy tudsz biztonsági mentést csinálni a Huawei Cloudba is, ehhez nem kell számítógép, csak be kell lenned jelentkezve a mobilon a fiókba. (Fontos, hogy legyen elég tárhely a cloudban! Ha sok minden van a telefonodon, nem biztos, hogy fogsz tudni oda menteni.)


"Lehet az akkumulátor duzzadt meg, bár nem merül gyorsabban a telefon és nem is melegszik."

A felfúvódott akkumulátor tűz- és robbanásveszélyes. Ezzel nem játszunk.

2020. dec. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Amint lehetséges viszem a szervízbe.

A HiSuite-al a jegyzeteket, naptárba beírt adatokat is elmenthetem egyébként?

2020. dec. 9. 23:29
 3/9 anonim ***** válasza:
A naptárat nem tudom, azt google fiókkal tudod menteni szerintem, a jegyzeteket viszont tudod menteni hisuiteval is. :)
2020. dec. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Amit tudok megpróbálok! Szerinted mennyi időm maradt, mielőtt esetleg felrobban az akksi?
2020. dec. 9. 23:40
 5/9 anonim ***** válasza:

Inkább a gyulladás az esélyesebb.

Egyébként ezt nem lehet megsaccolni. Ha megoldható, csináld meg a biztonsági mentést, és kapcsold ki a telefont, ameddig nem viszed szervizbe, egyáltalán ne is használd.

2020. dec. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. dec. 9. 23:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Szívesen, remélem minden okés lesz. Majd írj a fejleményekről. :)
2020. dec. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nos, szerencsére garanciálisan meg tudták csinálni, egy nap alatt meg is lett, köszönöm még egyszer a választ!
2020. dec. 13. 14:28
 9/9 anonim ***** válasza:

Remek, akkor minden rendben zajlott. :)

Ugyan, nincs mit.

2020. dec. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!