Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amoled beégésre jár a garancia...

Amoled beégésre jár a garancia? (Xiaomi Mi9T Pro)

Figyelt kérdés

Vettem idén márciusban egy Xiaomi Mi9T Pro-t az EUMobil.hu oldalán. Azóta elég rendesen beégett a kijelzőn a navigációs sáv, a billentyűzet, illetve a felső értesítési sáv.


Ez garanciális probléma vagy marad az a felállás hogy rendelek egy kijelzőt és beszerelem én? (Már nem 1 kijelzővel volt dolgom, ez lenne a legkevesebb csak érdekelne hogy ez esetleg hátha beleszámít a garanciába ez a gond.)

Előre köszi!



2020. dec. 10. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Tudtommal nem tartozik a garancia körébe, mivel ez nagyban függ a felhasználó szokásaitól. :/
2020. dec. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szóval rendeljek 30-40ezerért kijelzőt... Hát akkor ez van.

Köszi!

2020. dec. 10. 08:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Helló!

Szintén Mi 9T Pro, szintén hasonló probléma, csak nekem a Waze égett be :D

2021. máj. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kellemetlen... Nekem azóta kb minden ott van :D

Chrome felső sávja, Tiktok-ról a covid-os "pajzs" stb stb... Már kb rossz nézni a kijelzőt, lassan tényleg rá kéne szednem magam egy cserére :DDD

2021. máj. 16. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!