Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone garanciális ügyintézés...

Iphone garanciális ügyintézés melyik boltokban lehetséges?

Figyelt kérdés
Külföldön vett telefon (eu-n belül), ha beviszem hivatalos iphone resellerhez, pl istyle, akkor ott megcsinálják gariban?

2020. nov. 18. 14:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Csak abban az országban ahol vetted.
2020. nov. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Az egyes baromságokat irogat. Bármelyik Iphone üzletben megcsinálják, mivel világszintű gari van az Apple termékekre.
2020. nov. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
és számla kell róla, hogy meglegyen, vagy imei alapján megnézik ?
2020. nov. 18. 15:31
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Ezt nem tudom sajna, én Samsungos vagyok volt barátnőmnek volt Iphone-ja. Azt tudom, hogy világszintű garis, de azt nem tudom, hogy milyen adatoat kell beszolgáltatni.
2020. nov. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Amennyiben bekapcsol, 1 évig számla nélkül beveszik
2020. nov. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

2-es te is butaságot írsz, nem világszintű a gari...

de eun belül beviheted bármelyik országban.

ha samsungos vagy, akkor menj samsungos válaszokhoz írogatni...


[link]

[link]

[link]


ezek a hivatalos apple szervizek Magyarországon, itt fognak veled foglalkozni


Ha másik szervizbe viszed ott nem tudnak eredeti apple alkatrészeket beépíteni, csak utángyártottat!


további kérdéseiddel hívd fel az ingyenet Apple magyarországi ügyfélszolgálatát!

06 80 983 435

vagy valamelyik fentebb említett szervizt



[link]

[link]

2020. nov. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

#6


Globális garancia van az Apple termékekre okoska. Azt meg ne te döntsd már el, mit és hova írnak mások :D

2020. nov. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

Ha hülyeséget ír akkor ne ide írja! Én sem megyek szétoffolni a samsungos, vagy droidos kérdéseket, mert nem értek azokhoz a készülékekhez...


Nincs globális garancia! Ezt már ezerszer kitárgyaltuk itt a gyakorin is például amikor valami okostojás kitalálja, hogy ő márpedig az USából rendel majd ájfónt, mert ott milyen olcsó.

Amerikában forgalmazott iPhone-t itthon nem fogják megcsinálni!


A fentebb linkelt dokumentumból idézek:

"A mobil adatkapcsolatot biztosító iPad készülékek és az iPhone készülékek esetén a jótállás az Európai Gazdasági Térség (EGT) országaiban és Svájcban érvényesíthető."

2020. nov. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Ja és remélem nem az akku döglött meg, mert azza nincs jótállás.
2020. nov. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
Még mindig nem te szabod meg ki mit ír és hova :D Az USA-beli cuccoknál emg evidens hogy soha nincs semmi garancia, mert ők mindenben mást adnak. Ők egy teljesen különálló gazdaság a világtól. Ettől függetlenül, az Iphone-t más orsázgokban is fariztatni lehet nem csak szolgáltatónál, mint más telefonokat. Oksotojás idegbeteg :D
2020. nov. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!