Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomnál adnak ki SIM...

Telekomnál adnak ki SIM kártyát, ha az eredeti nincs meg?

Figyelt kérdés

Lefoglalta a rendőrség.


Egyébként, ha 2 hónapig ott áll náluk, akkor szerintetek raknak rá valamit?


Egy alak feljelentett rágalmazásért, mert megírtam a nejének, hogy megcsalja, meg engem zaklatott.


2020. dec. 12. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondod hogy elvesztetted, díj ellenében adnak másikat.

A tárgyi bizonyítékot a rendőrség nem szokta visszaadni.

A rágalmazás egy érdekes kategória.

Ha tényleg megcsaló az illető és ezt bizonyítani is tudod, akkor nincs pronléma. Bármilyen más esetben gondban leszel.

2020. dec. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Dehogynem adja vissza, mondták, nem tartják meg örökre. Csak már 3 hete várok, pluszban félek, ráraknak valamit.


Hát ennyire életben nem bántam meg semmit (zaklatott, úgy tudtam, privátban a feleségének nem rágalmazás) tudnám bizonyítani, de szerintem ő sem akarja ezt bíróság előtt fejtegetni. Csak durva ezért házkutatást tartani szerintem. Héten anyám felhívatta, azt mondta, megbeszéljük, de eltűnt, gondolom a felesége leállította. Ilyen hülyeséget nem lehettem, hogy a feleségének írogattam.... Az, hogy ő előtte zaklatott, meg vagy 30 emailt írt anyámnak rólam, az nem baj... Én megírtam ezt, ez rágalmazás.... Magyar Rendőrség <3

2020. dec. 12. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló hogy valaki feljelentett, nem volt kihallgatás mert a Budapesti foglalkozott vele, én meg Miskolcon vagyok, hanem küldtek egy ajánlott levelet, benne a kérdésekkel amire választ szeretnének. Le volt írva hogy a vírushelyzetre való tekintettel mellőzik a személyes kihallgatást. Ez még januárban volt. Én leírtam, hogy ha a tag feljelentett rágalmazásért, akkor eltévesztette az ajtót, mert pont fordítva volt a történet.

A kérdések közt szerepelt a telefonszámom, és hogy került hozzám, hogyan fizetem, meg ilyenek, a tulajdonviszony kapcsán, de el nem vették.

Azóta sem hallottam erről semmit.

2020. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nálunk is pont fordítva volt, ő zaklatott, én csak leírtam a feleségének, mit művelt... Mondjuk kb. 10-20 alkalommal megcsengettem....


Hozzám egyik reggel házkutatási paranccsal jöttek a telefonomért....

2020. dec. 13. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!