Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eredeti Apple szilikon tokok...

Eredeti Apple szilikon tokok miért ilyen drágák?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van bennük valami mágnes, de a régiek is ennyibe kerülnek és azokban nem volt. Itt is csak a szokásos Apple árazásról van szó vagy azért jobbak ezek, mint az olcsóbbak.


Röviden annyi a sztori, hogy 4 év után lecserélem a telefonom egy iPhone 12 mini-re. De még régebben "eldöntöttem", hogy eredeti Apple tokot fogok venni a következő telefonomra, csak mert szerintem azok a legszebbek. De így látva az árukat nem vagyok benne biztos, hogy jó megéri.



2020. nov. 18. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
azért mert az Apple márkát meg kell fizetni.
2020. nov. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
88%

Az első szóval válaszoltál magadnak: 'Eredeti'

Ezért.

2020. nov. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Azért mert rajta van az alma.

A kínai replika miért drága? Mert alma helyett cseresznye van rajta :D

2020. nov. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Nem kötekedni akarok, de biztos, hogy i12 mini-re akarsz váltani?

Sok a panasz a kijelzőre.

( [link] )

2020. nov. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es: Köszönöm az infót. Amúgy is vártam volna még pár hónapot, hogy az ilyen hibák előkerüljenek. Semmiből nem veszek első napos példányokat, mert mindig előkerül valami.
2020. nov. 18. 12:22
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Igazán nincs mit. :)
2020. nov. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért hogy a sznobok higyjék azt hogy ebbe jóval több van abból amit csak az Apple tud.
2020. dec. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez azért mindig megmosolyogtat, hogy mindenki sznob, aki apple cuccot vesz.
2021. jan. 1. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!