Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudom használni a mobilom...

Tudom használni a mobilom mint laptop kamera?

Figyelt kérdés

samsung galaxy A5 2017


van-e valami alkalmazás vagy módszer, hogy egy win10 laptopon kameraként használjam?



2020. dec. 12. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
teams, skype stb alkalmazáshoz tudod használni mobilon a kamerát.
2020. dec. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

deoidhoz nem értek, de ha iPhone-ra van webkamera app, akkor Androidra is biztos van.

Play áruház: webcam

2020. dec. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
értem. köszi a választ. csak azért mert ami van a laptopba gyárilag nagyon gyenge. nem is értem miért rakták bele.
2020. dec. 12. 18:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a gépre is kell valami app
2020. dec. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi ment a zöld
2020. dec. 12. 18:27
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az IP Webcam nevű app-al meg lehet jeleníteni a telefon kameraképét laptopon egy böngészőben.

Csak azt nem tudom, hogy lehetne azt videochat-hez használni. (Mert gondolom neked arra kell)

2020. dec. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igen arra szeretném. de nagyon nem kínlódok sokat. inkább veszek egy kamerát. vagy újabb gépet.
2020. dec. 12. 18:36
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges bonyolítani. A legtöbb chat és VOIP szoftver telepíthető appként telefonra és laptopra. A mai laptopokban mindegyikben (a leggagyibbakban is) van kamera, a mai okostelefonokban szintén. Nem értem, milyen indok alapján kellene bárhogy is ötvözni a kettőt.

Ha drágább, úgynevezett Pro (de semmiképp nem Lite) telefont veszel, akkor akár csodálatos makrofotókat is tudsz készíteni (bár komoly fotós sose fog mobillal fotózni, mert az snassz, ciki...)


Felrakod a telefonra (letöltöd a Google Playból, iPhone esetén az AppStore-ból Skype-ot, a Messengert, a WhatsAppot, a Vibert, és használod.)

Ugyanez laptopon, beírod a Google keresőbe az adott csetprogram nevét - az ismertebbeket lsd. fenn), regisztrálsz, felirod a regisztrált paramétereket egy cetlire vagy a gépeden akár egy Word fájlba, belépsz, és használod.


Ahogy anyósom - szegény egy faék egyszerűségű, végtelenül primitív erdélyi nő - mondaná: Ennyi. De tényleg ennyi, ennyi és nem több.

2020. dec. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sulinkban sokan úgy használják a Teamset, hogy bejelentkeznek a PC-jükről és a mobilról is, mert csak az utóbbiban van kamera, de gépelni azért PC-n csak jobb.
2020. dec. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

iriun webcam, azonos wifihálózaton kell lenni a gépnek és a telefonnak.

Többet kipróbáltam, ennek a késése szinte észrevehetetlen.

Fel kell tenni a gépre és a telefonra is, tök egyszerűen kezelhető.

2020. dec. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!