Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Buborékosodik a fólia, mit...

Buborékosodik a fólia, mit tegyek?

Figyelt kérdés

valaki tud segíteni mit tegyek? Vettem egy üvegfóliát és a csávó aki felrakta azt mondta ez ilyen mert a szélén be buborékosodott mert ott már nincs kijelző. De vettem egy tokot és mikor rakom felfele elkezd buborékosodni mégjobban.

Xiaomi Redmi Note 8T



2020. dec. 12. 22:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudjuk neked megcsinálni.

Ha ő sem tudja rendesen rárakni, meg te sem, akkor mit szeretnél tőlünk?

2020. dec. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
kisebb üvegfóliját kell rátenni, nem esztétikus, de az is véd - kb 3-5 mm hiányzik oldalról.
2020. dec. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
17%
Vetesd le és használd anélkül. Semmi értelme nincsen az üvegfóliának. Olyan mintha az ablakra is fóliát tennél, hogy megvédje az üveget.
2020. dec. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%
Ívelt fóliát kell venni, a sima egyenes üveglap nem fedi le a teljes kijelzőt.
2020. dec. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
#3-as az enyémnek pont az üvegfólia miatt nem tört be a kijelzője nemrég :D szóval de, pont hogy kell rá. Az ablakot meg szerintem nem dobálja senki le 😂
2020. dec. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
10%
#5 Honnan tudod, hogy anélkül betört volna? Ha én rárakok az üvegre egy gyengébb réteget és az betörik valamitől, attól még nem biztos, hogy bármit is megvédett.
2020. dec. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%

Ha tudnám, hányszor mentette meg a telefonom kijelzőjét az üvegfólia...

De, kell az.


Kérdező, valamelyik tok nem jó valamelyik üvegfóliához, ez sajnos ilyen. Legközelebb próbálkozz másik márkával.

2020. dec. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
esetleg nem üvegfólia, hanem valami egyszerű fólia nem megoldás? ha jól van felrakva az is véd a karcoktól bár igaz ha leejted ettől még széttörik a kijelző :/ de egy tokkal teljesen jó védelem szerintem :)
2020. dec. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
35%
Lehet lepontozni nyugodtan, de attól, hogy egy kijelzőre ráragasztunk egy újabb felületet, attól még nem teszi az törésállóvá. Leejtéskor azért törik az üvegfólia, mert gyengébb anyagból van, mint maga a kijelző, másrészt nem tartja semmi (itt lehet gondolni a híres Tesla üvegtöréstesztre, ahol nem húzták fel teljesen az ablakot, ezért az betört, mert nem volt mi stabilizálja).
2020. dec. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
6#-os. Onnan tudom hogy az előző két telefonom is simán betört nélküle. Hülyeséget ne beszéljük már.. Az üvegfólia szerepe az, hogy a feszültséget elvezeti azzal hogy eltorik. Nem tudom miért hasonlítod egy ablakuveghez...
2020. dec. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!