Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Buborékosodik a fólia, mit...

Buborékosodik a fólia, mit tegyek?

Figyelt kérdés

valaki tud segíteni mit tegyek? Vettem egy üvegfóliát és a csávó aki felrakta azt mondta ez ilyen mert a szélén be buborékosodott mert ott már nincs kijelző. De vettem egy tokot és mikor rakom felfele elkezd buborékosodni mégjobban.

Xiaomi Redmi Note 8T



2020. dec. 12. 22:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
18%
Megjegyzem a karcvédelem is olyan, hogy értelmetlen... Minek? Ha ráteszi a fóliát, az még jobban is karcolódik, mint maga a kijelző. Ugyanúgy nézi a karcos kijelzőt, csak még pénzt is ad érte. Aztán megy a szekrénybe 2-4 év múlva, mert értelmes áron eladni már úgy sem lehet.
2020. dec. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
27%
#10 Igen és erre a méregdrága üvegfóliák alkalmasak. A kínai olcsóságoknál semmiféle bizonyíték nincs rá, hogy tényleg alkalmasak erre a feladatra.
2020. dec. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
82%

A karcvedelem értelmetlen? A kijelzőt védi ember nem a fóliának kell szépnek maradnia 😂 az lecsereled évente aztán heló. Kijelző üveget nem hinném hogy cserélnéd évente.

Nem csak a meregdragak. Az enyém 2500ft-os volt.

2020. dec. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
35%

Azt hiszem nem értetted meg.


A kijelző sokkal strapabíróbb anyagból van, mint a fólia.


A fólia pikk-pakk szétkarcolódik, míg a kijelzőn max. néhány hajszálkarc lesz csak, amit talán észre sem veszel csak direkt fényben. Elő tudom venni az elmúlt tízen évben selejtezett mobiltelefonomat és megmutatni, hogy mennyire karcos a kijelzőjük (semennyire).


Tehát érted, amit nem értesz? Veszed a fóliát, hogy ne legyen karcos. Utána egy százszor karcosabb képet nézegetsz hónapokig, mint fólia nélkül lenne. De jó, le tudod cserélni, hogy aztán megint hónapokig nézegess egy szétkarcolt képet. Utána új telefon, bedobod a csili-vili kijelzővel a telefont a szekrénybe, és megint nézel egy szétkarcolt fóliás kijelzőt az új telefonodon. Tényleg, nagyon értelme volt...

2020. dec. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
47%
Azért van hogy az karcolodjon xdd és még én nem értem..
2020. dec. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
25%
Akkor röviden összefoglalom neked: Nem akarod, hogy karcos legyen a kijelző, ezért veszel egy fóliát, ami még karcosabb lesz, mint maga a kijelző. Ha így sem érted, akkor csak sajnálni tudlak.
2020. dec. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
75%
Amivel a kijelzőt véded hisz kijelző védő fólia baszki 😂😂😂😂
2020. dec. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Épp ez az, hogy véded a kijelzőt a karcok ellen, de miért is? Hogy ne lásd karcmentes állapotában a kijelzőt. Mert ugye mindig rajta van a fólia, elhasználódás után meg megy be a szekrény mélyére a telefon.
2020. dec. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
37%
Mégegyszer momdom. Kijelző üveget szar cseréltetni. Sok esetben csak kijelzővel együtt megy. Inkább veszek évente 2 fóliát 5ert mint 2x kijelzőt sokért.
2020. dec. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
25%
A kijelzőt nem kell cseréltetni, mert nem karcolódik, hacsak direkt nem húzol el rajta egy kulcsot, de az szándékos. :) Tudom mit beszélek, mert sosem használtam fóliát.
2020. dec. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!