Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elferdült a telefon töltőmnek...

Elferdült a telefon töltőmnek az a része, amit a konnektorba kell bedugni, és hiába hajlítottam vissza úgy, ahogy eredetileg állt, nem tölt, van rá valami megoldás?

Figyelt kérdés
Alcatel töltőről van szó, ami egy párna alatt volt, hogy a vendég kisfiú ne bántsa, majd egy hosszabbítóba lett bedugva és szintén párna alá téve, amire a nagyon okos (khm) húgom ráült és teljesen elferdült. Csak másnap vettem észre. Azóta nem tölt. Van rá megoldás? Ez az egyetlen töltő, és jelenleg nem tudnék másikat beszerezni. Valahogy házilag rendbe lehet ezt hozni?

2020. dec. 15. 07:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Mint írtam, nem tudtam. Most már tudom, és ez a lényeg, többé nem fogom oda tenni.
2020. dec. 15. 11:50
 12/12 Szirty ***** válasza:
0%

A mikrohullámú sütő nem alkalmas élő kisállatok szárítására!


Az autó visszapillantó tükrében a tárgyak a valóságosnál kisebbnek látszanak!


Az ember alapvetően nem tud repülni. Ezen a tényen a superman jelmez viselete nem változtat!

2020. dec. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!