Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb SD kártya márka?

Melyik a legjobb SD kártya márka?

Figyelt kérdés
128GB-os kártyát szeretnék venni de nem tudom eldönteni milyet vegyek. Persze árban is jó legyen, minőségben és sebességben is. Személyes tapasztalatokat is írhattok hogy melyik vált be és melyik kevésbé.

2020. dec. 16. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy legjobb, nincs, de a Sandisk kártyákkal nem lősz mellé
2020. dec. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, akkor úgy kérdezem hogy elfogadható. A Sandisk akkor sebességben is jó igaz?
2020. dec. 16. 14:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a bolttal légy óvatos, ha innen rendelnél.Sok a szemét.

[link]

2020. dec. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy egy márkán belül minden überfa sza.
2020. dec. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem onnan rendelek szerencsére de amúgy mi van azzal a bolttal? Hogy sok a szemét? :D
2020. dec. 16. 15:56
 6/7 Trevor. ***** válasza:
Sandisk és Samsung kártyákat használok évek óta, nem volt egyikkel se probléma. Aliexpressről 6000Ft-ért kapsz 128GB-sat, ha gyorsabb kell az alap változatnál, az drágább. De átlag felhasználásra ez is jó (4K videót rögzíteni már szerintem kevés pl.).
2020. dec. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. Nekem pont az a lényeg hogy gyors legyen és jó mivel szeretek fotózni és videót készíteni 4K ba. Aliexpress-t nem ismerem. Csak onnan hogy pár éve kaptam egy jó kis vírust a gépre és indulásnál mindig megnyílt valamint feltelepült. Jó kis trójai volt. Azóta félek tőle.
2020. dec. 16. 18:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!