Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért tudnám eladni az...

Mennyiért tudnám eladni az IPhone SE-met? (2020-as verzió)

Figyelt kérdés
A telefonnak semmi baja nincsen, végig fokban tartottam, és volt rajta üvegfólia, szóval kívül újnak néz ki. Szeptember elején vettem, még van rá gyári garancia, 98%-os az akksi állapota, az egyetlen problémám az, hogy most jöttem rá, hogy egy hosszabb üzemidejű telefonra lenne szükségem, ezért szeretnék megválni tőle. Szerintetek mennyi pénzt kérhetnék el érte?
2020. dec. 16. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez még szinte egy vadiúj típus, nem gondoltam volna, hogy már most is van használtan! Körülnéztem kicsit a neten, és például a 64 gigásak 115-130 ezer között, a 128 gigások 130-150 ezer között mennek, természetesen állapot függvényében!
2020. dec. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem kb.90ezer.
2020. dec. 17. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Kiadtál egy rakat pénzt ezért a telefonért ,hogy 3 hónap után elad féláron ?
2020. dec. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
voltak tesztvidik h mennyit bír akksi és mégis megvetted xd
2020. dec. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mivel alapból maximum két órát használtam egy nap a telefonom, így az elején bőven kibírt töltés nélkül 2 napot, szóval ha nem változtak volna meg a felhasználási szokásaim az utóbbi egy hónapban még mindig bőven jó lenne.
2020. dec. 17. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!