Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Be merjem dugni a konnektorba...

Be merjem dugni a konnektorba a fél éve elázott töltőmet?

Figyelt kérdés
A telefonom töltőjét elhagytam, (pontosabban az adapter részét, amit be kell dugni) egyszer az udvaron és csak napokkal később találtam meg. Csöpögött ki belőle a víz, még napokkal később is ráztam ki belőle. Ennek a történetnek már fél éve, de lehet több is. Most úgy gondolom, hogy ki van száradva de félek, hogy meghibásodott és nagyobb baj történik. Szerintetek merjem használni vagy ne kockáztassak? Nem szeretném hogy megcsapjon az áram vagy amíg alszom leégjen a házam. Válaszokat előre is köszönöm!

2020. dec. 16. 23:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a korrózió rég tönkretette a belső alkatrészeket.

Én azt mondom, hogy dug bele egy hosszabbítóba, vidd ki az udvarra amennyire elér és utána dugd be a hosszabbítót a konnektorba.

De videó legyen róla, mert lehet, hogy durrani fog! :D


Én nem használnám. ki tudja mi rohadt el már benne.

A telefonomat tuti nem merném beledugni!

2020. dec. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Nem ér annyit a töltô hogy kockáztass. Inkább vegyél egy újat szerintem.
2020. dec. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem annyira mindegy, hogy egy áramütésbe halsz bele vagy a koronavírusba, vagy egyéb halállal, az életed végén így is úgy is ugyanaz lesz.
2020. dec. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egy próbát megér, ha rendellenesen melegszik vagy lecsapja a kismegszakítót, akkor kuka.
2020. dec. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Négány nap vízben áztatástól még nem kellene elkorhadnia, de az 1-es válasz alapján tesztelném a hosszabbítós módszerrel.
2020. dec. 17. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Már régen szétrohadt, dobd ki.
2020. dec. 17. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Morzsi007 ***** válasza:
18%
Semmi baja, max zárlatos. :))
2020. dec. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szirty ***** válasza:
31%

"Négány nap vízben áztatástól még nem kellene elkorhadnia"


Mivel ez egy zárt készülék, nem addig van benne víz amíg kívülről a nedvességnek ki van téve, hanem még hetekig-hónapokig.

2020. dec. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%

Figyi, ha felmész az aliexpress-re, 1 dollárért kapsz USB töltőt.

usb charger a neve.

1,6 dollárért kétdugóst kapsz. Ha pedig ügyes vagy, új regisztrált vagy és megtalálod a megfelelő ajánlatot (1 centes ajánlatok), 4 kimenetes rendes USB töltőt kapsz 1 centért.

Ne légy már nyuszi.

AMőgy dugd be nyugodtan, de vegyél mindent Kínából. :)

2020. dec. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Elvileg a fém alkatrészek berozsdáltak, az alaplap pedig elkorhadt, a rajta lévő vezetők megszakadtak. A #1-es módszerét próbáld ki. Kárt nem teszel vele. Talán a töltőben.
2020. dec. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!