Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől lehet az, hogy nekem is...

Mitől lehet az, hogy nekem is és páromnak is nem jönnek Néha értesítések az iMessage üzenetekről?(legújabb iOs mindkettőn)

Figyelt kérdés
Hetek óta ez van... és valamiért nem kapunk értesítést, ha írunk egymásnak, de még az értesítési panelnél sem látszik. Ez mitől lehet? Baj van az Apple szervereivel? Internet-gondunk sincs.

2020. dec. 18. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Inkább a messengerrel van baj. Ahhoz meg nincs köze az apple szervereinek.

Az apple rendszerinek működését itt tudod ellenőrizni:

[link]


A messengerrel voltak mostanában gondok, lehet még mindig vannak.....


Beállítások - Értesítések - Messenger.

Ha itt be van kapcsolva akkor meg kellene hogy érkezzenek az értesítések.

Nincs ne zavarjanak módban a telefon? - gondolom nincs, de hátha :D


- indítsátok újra a telefonokat


- csináljatok kényszerített újraindítást a telefonokon

így:

"Főgombbal nem rendelkező iPad-modell: Nyomja meg, majd gyorsan engedje fel a hangerőnövelő gombot. Nyomja meg, majd gyorsan engedje fel a hangerőcsökkentő gombot. Majd tartsa lenyomva a bekapcsoló gombot, amíg a készülék újra nem indul.

iPhone 8 vagy újabb modell: Nyomja meg, majd gyorsan engedje fel a hangerőnövelő gombot. Nyomja meg, majd gyorsan engedje fel a hangerőcsökkentő gombot. Végül tartsa nyomva az oldalsó gombot addig, amíg meg nem jelenik az Apple-embléma.

iPhone 7, iPhone 7 Plus vagy 7. generációs iPod touch: Tartsa lenyomva az oldalsó (vagy felső) gombot és a hangerőcsökkentő gombot addig, amíg meg nem jelenik az Apple-embléma.

Főgombbal rendelkező iPad, iPhone 6s vagy korábbi modell, illetve 6. generációs vagy korábbi iPod touch: Nyomja meg és tartsa nyomva a Főgombot és a felső (vagy oldalsó) gombot addig, amíg meg nem jelenik az Apple-embléma"


- töröljétek le a messenger appot és töltsétek le újra


Kb ennyi amit tudtok tenni. Ha így sem működik akkor a facebook supportjánál jelentséte a problémát.

2020. dec. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok beleszólni, de az iMessage-nek nincs köze a Messengerhez.
2020. dec. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Semmi köze hozzá igen, volt vele gond mindenkinek, tudom. De en az iMessage-ről beszélek, és azzal is van gond, ahogy írtam is és ahogy az utolsó válaszoló is mondja. Egyébként ezeket szinte mind megpróbáltuk. És ha Ne zavarjanakban van a telefon akkor látod az értesítést, csak manuálisan. Köszönöm amúgy a választ, csak megkérném, hogy tényleg olyanok írjanak már akik tudják mi a gond, köszi
2020. dec. 18. 14:30
 4/4 anonim ***** válasza:

bocs... félreolvastam.... a héten minden a messengerről szólt :DD


Akkor a beállítások - értesítések - üzenetek-ben nézz körül!

Az újraindításokat csináljátok meg!

Az üzenetekben felül a párod nevére koppints és info-ra kopp.

Itt van egy olyan hogy jelzések elrejtése. ezt ki kell kapcsolni.


Ezen kivül nincs más olyan beállítás ami hatna az értesítésekre.


Amit még meg lehet próbálni, hogy ikapcsolod az üzenetekhez az értesítéseket, ujraindítod a telefont, majd bekapcsolod az értesítéseket.


Ha ez sem oldja meg akkor egy gyári visszaállítást kell...

2020. dec. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!