Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leesett az uj Iphone 11em 2...

Leesett az uj Iphone 11em 2 szer a földre kb comb magasságból. Tok van rajta. Lehet bármilyen szoftverhibára vagy problémára számítani ilyenkor?

Figyelt kérdés

2020. dec. 20. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Lehet, ha az eséstől a bitek összekeveredtek és ettől majd párszor összeomlik a rendszer.
2020. dec. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem lesz szoftverhibád attól, hogy leesett...

Az már esélyesebb, hogy összetörik, vagy valami esztétikai hibája lesz, bár a toktól is függ.

2020. dec. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szoftveres hibája ettől nem lesz.
2020. dec. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha működik akkor a továbbiakban nem lesz baja.
2020. dec. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Nekem agy ágyról löktem le 2-3 éve az akkori kb fél év se Samsungot...a képet beborította a zöld folt, aztán fekete...elküldtem gariba szervízbe, elmondtam mi van a telefonnal, megcsinálták, elvileg szoftver v alaplap hibát írtak rá...nem kétdezték; hogy leesett-e, a lényeg megcsinálták...


Sajnos utána nem tudom mi miatt 1 évre rá a mobilhálózat kapcsolódással volt gond, hívtam a Telekomot, azt mondták ahol éppen vagyok ott “tökéletes” a vétel, elküldtem a Samuhoz megint, megint valamilyen hiba volt, elvileg le is írták, hogy valami letört, de a garancia megcsinálta

2020. dec. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szoftverhibát látnál, akkor is csak optikai csalódásod lenne, hiszen a képernyővel van a baj.
2020. dec. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem , de azért vigyázz rá
2020. dec. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azért nem semmi, hogy törött kijelzőt meg tudtál csináltatni garanciában.
2023. nov. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!