Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan óvjátok meg a telefonot...

Hogyan óvjátok meg a telefonotok kijelzőjét?

Figyelt kérdés
Most vettem új telefont (SGS 20+) és nagyon aggódok, hogy ne törjem be a kijelzőt, a full üveg hátlapot, meg a hatalmas kameradudort. Mivel lekerekített edge széle van, ezért az üvegfólia sem annyira működik rajta. Maradnak a flipes a tokok, de azokat meg nem annyira szeretem. De mivel egy kisebb vagyon volt, ezért szeretnék rá a lehető legjobban vigyázni. Ti hogyan vigyáztok a telefonotok épségére?

2020. dec. 21. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Nagyjából úgy tudnál rá vigyázni amit leírtál hogy nem szeretnél csinálni. Vagy otthon kiteszed az asztalra és nem hordod magaddal.
2020. dec. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Ezek csak tárgyak, igaz rohadt drágák. Én üveglapot meg tokot használok 0-dik perctől kezdve. Flip tokok nem kényelmesek szerintem. Azért vetted, hogy használd, nem kell ennyire dédelgetni.
2020. dec. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vannak elég strapabíró ütés álló tokok, amelyek elég masszívak és nagy darabok, kb az enyém 3mm-rel feljebb emelkedik a kijelzőtől is, szóval ha sík felületre esik képernyővel lefelé se lett semmi baja. kicsit robosztus így, de hatékony.
2020. dec. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Kijelzőre mindenképp tegyél valamit, már csak a hajszálkarcok miatt is.
2020. dec. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Ilyesmin gondolkodtam a kijelzőre (link lent), csak nem tudom, hogy érzékeli-e az ujjlenyomatot alatta, mivel a kijelzőbe van integrálva a szkenner ugye...

Amúgy nem akarom dédelgetni, csak az előző telefonomat egy évig használtam berepedt, betört kijelzővel és marhára idegesített :D


[link]

2020. dec. 21. 10:31
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem fekszek rá,nem ejtem le.eddig még működött.
2020. dec. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok a világ legszerencsésebb embere telefonok terén, de soha egy telefonomnak sem törött be a kijelzője, sérült volna meg a széle/hátulja. Mondjuk nem is dobálom. Szimpla szilikon tokot szoktam használni, fóliát pedig néha mikor olyan hangulatom van, aztán elkezd zavarni és leszedem. Szóval nálam általában csak egy szilikon tok védi a telefont. Mostani telefonom 2 éves, tok mindig volt rajta, illetve 1-2 hónapig hidrogél fólia, mert kíváncsi voltam hogyan működik. De a melegtől folyton odébb csúszkált a fólia, emiatt leszedtem. Egyedül a töltőcsatlakozó körül van megkopva egy kicsit a telefon a sok töltés miatt.
2020. dec. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szimpla szilikon tok, a kijelzőn pedig nincs fólia.

De egyelőre nem tört még nálam egy telefon sem, így használtam eddig az összeset.

Mondjuk igyekszem is vigyázni rá, és ha lehet olyan méretűt veszek amit még kényelmesen meg tudok fogni 1 kézzel is.

Próbáltam flip tokot de nem nagyon megnőtt a telefon mérete vele és nem is volt kényelmes.

Az üvegfóliát meg képtelen voltam megszokni.

2020. dec. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Úgy irigykedem azokra, akiknek nem tört még... én is marhára próbálok vigyázni, de eddig majdnem mindet bezúztam. Úgy tűnik valamit rosszul csinálok mégiscsak.


Mindenesetre veszek ütésálló vastagabb tokot + megpróbálkozok valami fóliával. Aztán vigyázok rá mint a hímes tojásra :D

2020. dec. 21. 14:09
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem ilyesmi tokom van - igaz, Huawei P30-on - nagyon jó a fogása, nem csúszik, stabil, nem kell vigyázgatni az üveg hátlapra. Meg egy üvegfólia van még az előlapon.

[link]

2020. dec. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!