Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen iPhone-t vegyek?

Milyen iPhone-t vegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 2016os iPhone se-m de nagyon kicsi nekem, meg már nem is egy mai telefon szóval le szeretném cserélni de nem tudom melyik az ami megéri a pénzét. Az iPhone 11 nagyon tetszett de sajnos nincs annyi zsebpénzem hogy meg tudjam venni, a szüleim pedig nem veszik meg nekem mert "minek ennyi pénzt kiadni egy telefonért" szóval ha valaki tud olyan helyet ahol olcsóbban lehetne venni egyet akkor írja le, kérlek.

2020. dec. 21. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Zsebpénzed nincs, a szüleid pedig - jogosan - nem költenek rá ennyit. Miért ragaszkodsz hozzá ennyire? Majd ha lesz munkád, fizetésed, akkor veszel magadnak olyat, amilyet szeretnél - kompromisszumok nélkül.


A hasznaltalma.hu-n érdemes nézelődni, de ha nem több éves készülékben gondolkodsz, akkor 200k alatt nem fogsz találni semmit.

2020. dec. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%

“ de nagyon kicsi nekem, ”


Hát ha kicsi, szerintem az iphone sem fogja megnagyobbítani.

2020. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az új SE van, eddig androidom volt...


Nagyon pozitív élmény...

2020. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Vegyél esetleg 8-ast,az olcsóbb.
2020. dec. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13%
Csakis a legdrágábbat. Hisztizz addig, amíg megveszik.
2020. dec. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
A megoldás egyszerű akkor nem iphonet kérsz hanem egy olcsobb androidos készüléket persze ez csak egy ötlet
2020. dec. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%
Erre le pontoznak 0%-ra és csak egy otlet ráadásul kész vicc 😂🤡
2020. dec. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!