Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Iphone-t vegyek magamnak?

Milyen Iphone-t vegyek magamnak?

Figyelt kérdés
Elég régóta van Iphoneom. Kezdetben egy játék miatt vettem meg barátnőm bíztatására mert neki is ilyene volt, és nagyon megkedveltem azóta. Eddig volt Iphone 4s-em majd 5s de az utóbbis nem szerettem, mert gyorsan kellett döntenem és a színe se jött be. Mostani Iphoneom eléggé lelassult, felszakadt a képernyője, koszos lett belülről szóval kellene egy új telefon. Olyan kéne amivel nagyon szép fotókat tudok csinálni meg jó szelfieket persze, hiányolom a mostaniomon mert baromira homályos felszakadt képernyő miatt. Legyen sok tárhelye, mert sok játékot szeretnék majd rátenni, sokat fotóznék vele és pesze sok zene menne rá. Színben bármi lehet végülis csak ne szürke, olyan semmit mondó nekem. Láttam, hogy a mostani Iphonokhoz nincs mellékelve rendes töltő, ezt hogy lehet pótolni? Akik mostanában vettek új Iphonet, milyet vettek és miért döntöttek mellette? Előre is köszi a válaszokat. Ja és kérlek ne ajálgassatok androidot vagy akármit mert csak is iphone mellett maradok. Ja és pénzileg fizetnék bármennyit, mert gyűjtök rá egy ideje. 23L

2020. nov. 28. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
iSheep tipikus esete.
2020. nov. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
iphone xr, vagy majd 12 mini :D
2020. nov. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1ilyen hozzászolasáokat is mellőzzétek mert nagyon nem érdekel főleg olyantól nem aki utálja az iphonet...én szeretem nem ártok neked ezzel..

2.köszi :) 12 minit néztem ki.

2020. nov. 28. 17:28
 4/15 A kérdező kommentje:
meg tervben van a 11 is. arról vélemények esetleg? a sima 11.
2020. nov. 28. 17:37
 5/15 A kérdező kommentje:
1.mellesleg rád is simán mondthatom ezt:Ihater tipikus esete...
2020. nov. 28. 17:37
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"Láttam, hogy a mostani Iphonokhoz nincs mellékelve rendes töltő, ezt hogy lehet pótolni?"


Természetesen úgy, hogy veszel egy töltőt. Vagy, ha még megvannak a régi töltőid, azok is tökéletesek.


Szerintem is 12 mini, de a 11 sem rossz választás. Egyikkel sem fogsz mellélőni. :)

2020. nov. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én a sima 11-et nem venném meg. Nem jobb be, nagy otromba telefon. Akkor már inkább a 11 pro. De, ha az ár nem számít 12 mini vagy 12. Pro szerintem nem ér annyit.
2020. nov. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
iPhone 12 mini.
2020. nov. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha az ár/érték arány nem számít, akkor nyilván a legújabb a legjobb. A sima 12 ajánlottabb neked, mint a mini, ha sokat akarsz játszani is, az üzemidő miatt, és azért mégse egy tepsi, mint a pro és a max.

Ha az ár/érték arány is számít, akkor iPhone SE 2020.

2020. nov. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
11-esem van, de ha most kellene vennem, a 12 mini mellett döntenék. A 11 kétkezes telefon, ráadásul - relatíve - nehéz is, ha hosszú távra tervezel, akkor az is szempont lehet, hogy 12-es széria 5G-n is működik majd. (Érdemes lenne egy üzletben megnézni a készülékeket, és az alapján kiválasztani a számodra megfelelőt, hogy ne járj úgy, mint az 5s-sel.)
2020. nov. 30. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!