Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE 2020 vagy Iphone 12...

Iphone SE 2020 vagy Iphone 12 Mini ? Ebben maszkos időben melyik a jobb ? Szerintem a touch id.

Figyelt kérdés

2020. dec. 22. 11:37
 1/9 anonim válasza:
Iphone 12 Mini
2020. dec. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azért csak nem tart örökké ez a pandémia-helyzet...

Lehet, hogy most jobbnak tűnik a touch id, de amúgy a face id sokkal-sokkal biztonságosabb, és jobb.

Én semmiképp se döntenék az SE 2020 mellett csak azért, mert mostanság maszkot kell hordanunk, és egyszerűbb feloldani ujjal a telefont.

Nekem személyszerint XS-em van, de ha maszk van rajtam, és felakarom oldani, akkor lekapom a maszkot arra az 1mp-re, és jó idő. Vagy legvégsőesetben bepötyögöm a PIN-kódom. Semmibe se telik az sem.

So, szerintem inkább az iPhone 12 Mini-t vedd meg.

2020. dec. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%

A maszk alapvetően azért van mucifej, hogy ne köhpgd szét a vírust.

Ez nem igazán elektronikai kérdés.

Az az értésem, ettől még a legegyszerűbb teló is jó neked.

(zárójeles megjegyzés, de ha majd leteszed a maszkot se gondolkodj túl drága kategóriában... Ahhoz, hogy a szellemi igényeidet kiszolgálják, BÁRMI jó lesz)

2020. dec. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Úgy làszik, hogy a 3-as válaszoló offenzív stílusa ellenére nem értette meg a kérdést. 12 Pro-t használok, 7-ről váltottam, nekem hiányzik az ujjlenyomat, más viszont imádja a FaceID-t.

Elvileg egyébként alternatív kinézetet felvéve, félig felhúzott maszkkal meg lehet oldani a felismerést, én nem kínlódtam ezzel.

2020. dec. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Ironikus, hogy a szellemi kvalitásairól pont a hármas válaszoló állított ki egy kifejezetten szegényes bizonyítványt.
2020. dec. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Vicces látni mennyi ember iPhone user, és mennyire nem értenek a telefonokhoz.


Beállitások>FaceID>Alternatív arc


Ott maszkban hozzá adod az arcod, és maszkban is azonnal old.


Értelem szerűen a 12 mini sokkal jobb mint az SE2020.

Igaz, drágább is.

2020. dec. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

“Rendesen” felhúzva nem engedi felvenni az arcod, próbáltam. Nyilván ez érthető is, hiszen jelentősen ronthatna a biztonságon.

Persze vannak trükkök, mint a félig felhúzás.

2020. dec. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én SE 2020-at venném.
2020. dec. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7 Nekem engedte.

iPhone X-em van.

#6 vagyok.

2020. dec. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!