Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a megosztott netemet...

Ha a megosztott netemet valaki olyan alkalmazásokra használja amiket én korlátlanul használhatok akkor ő is?

Figyelt kérdés

2020. dec. 23. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem, mert nem alkalmazásnak érzékeli a wifit. Szóval te hiába ingyen fb-zhetsz pl, a megosztás miatt az már nem fb-nek érzékeli a szolgáltató - telekomnál pl.
2020. dec. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem, mert azt az adatot a hotspot fogyasztja a te telefonodon.
2020. dec. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#1: Ennek a technikai hátterét kifejthetnéd.
2020. dec. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ő is korlátlanul használhatja.

Direkt rákérdeztem a telekom ügyfélszolgálatánál hogy mi van ha megosztom a telefonom netjét a táblagépemmel és azon nézem a HBO GO-t

Ügyfeles srác azt mondta, hogy nem azt nézik hogy hova megy az adat, hanem hogy milyen adatfolyam van. Tehát ha HBO GO-t nézek a megosztott nettel akkor azt az adatot nem fogja számolni.


Viszont!!

A megosztott nettel a másik telefon, táblagép, számítógép azt csinál amit akar! Tehát miközben nézi a haverod a hbot vagy netflixet, közben simán letölthet a telója automatikusan ezt azt a háttérben

És az az adat már számítani fog!!

2020. dec. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szirty ***** válasza:
Igen.
2020. dec. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#4

Amikor én kérdeztem rá ugyanerre a Telekomnál, nekem azt mondták, amit a #2 válaszban írtam. o.O

2020. dec. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6: aha... hát akkor a k. anyjukat! :D

Mondjuk nekem nem szívta le a netemet.... 3 giga van, az azért elég hamar el tudom pusztítani, észrevenném ha elfogyna.

lehet hogy egy díjcsomagfüggű, vagy van a dominós és havidíjas csomagok között különbség?

2020. dec. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

Na ennek majd utánanézek :DD

nem tudom, én magenta 1-es vagyok, te?

2020. dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mobil L (2019 okróberében kötött) és 3 gigás net... Semmi magenta és a többi érdekesség...
2020. dec. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem mobil s van és 3+3gb net (magentások kapnak +3 gb netet, vagy talán a kiválasztott alap net dupláját, nem tudom).
2020. dec. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!