Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek az Iphone 12...

Szerintetek az Iphone 12 minit követve meg fognak jelenni más márkák kicsi, kompakt de zászlóshajó telefonjai?

Figyelt kérdés
Apple-t utánozva (ahogyan a jack eltűnésével is történt) fognak gyártani még iphone 12 mini-hez hasonlító telefonokat? Népszerű lesz mostantól a kicsi telefon, ugyanannyi feature-rel? Mert eddig mindig a nagyobb felé haladtak a gyártók, de nekem sokkal jobban bejön a kompakt méret. Ha jönne ilyen pl. Samsung-tól, LG-től, szerintetek már 2021-ben? Vagy mikorra veszik észre az igényt?

#Apple #iPhone 12 mini #kompakt telefonok
2020. dec. 23. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt nemrég hasonló kérdés, írtam hogy lesz MI 11 mini.
2020. dec. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem.
2020. dec. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Samu tavaly próbálkozott az S10e-vel, de nem lett szerintem akkora sikersztori.


Az Apple esetében az SE és a 12 mini inkább az elérhetőbb árnak köszönhetően lett sikeres, nem a mérete miatt.

2020. dec. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig elég nagy igény lenne nem téglafonokra. hát androidos árkategóriában 50-100e Ft között lenne nekem optimális :D
2020. dec. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
A SE 2020 sikeres lezt, de a 12 Mini.. annyiért majdnem 11 pro-t lehet kapni, ami sokkal jobb.
2020. dec. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem valószínű, hogy valaha, mert a mini bukásnak tűnik, nem nagyon fogy.
2020. dec. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!