Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi telefonnál hogy lehet...

Xiaomi telefonnál hogy lehet beállítani, hogy a galériában a képek ne dátum szerint, hanem ömlesztve jelenjenek meg (mint pl. Samsung telefonoknál)?

Figyelt kérdés
Eléggé zavar, hogy órákig kell lefelé tekerni, ha egy régebbi képet keresek mondjuk, mivel egyszerre nagyon max. 3-4 képet csinálok, egyáltalán nem esik kézre ez a megoldás

2020. dec. 23. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyárival szerintem sehogy, próbálj meg play áruházból keresni van normális fájlkezelőt.
2020. dec. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden normális embernek a dátum szerinti rendezés a legpraktikusabb, ha tudja mikor készítette kb akkor tudja hol keresse. Amúgy régi képeket szerkeszted, akkor előre dobja. :)
2020. dec. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem is értem.. mi alapján kéne rendezni? Hogyan lehetne más alapján, mint a dátum?? Hol láttál ilyet, és mi volt az?
2020. dec. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, kicsit máshogy fogalmaztam meg a dolgot, mint amire gondoltam...

Az teljesen oké, hogy az új kerül előre, csak a xiaomi az kiírja a galériában a dátumot és minden napot új sorba rak. Tehát ha mondjuk egy képet csinálok, de elférne 5 is egy sorban, akkor is új sort kezd az új napnak, és mondjuk samsungon meg azt hiszem iphone-nál is egymás mellé teszi a képeket dátumok nélkül.

Ahogy látom, valaki értette elsőre is, hogy mire gondoltam, köszönöm kedves első válaszoló!:)

2020. dec. 24. 00:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha eltávolítasz, akkor havi bontásra vált


Én amúgy sima google fotókat használom

2020. dec. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!