Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Media Marktban mennyire...

Media Marktban mennyire körülményes olcsóbb (100k) alatti telefont vásárolni? Kint vannak a polcon vagy kérni kell? Mert drágábbat már vettem ott előre lekellett foglalnom mielőtt mentem.

Figyelt kérdés
2020. dec. 23. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kérni kell, zárt polcon vannak
2020. dec. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
ki vannak rakva, nyomkodhatod
2020. dec. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én csak venni akarok egyet mert itthon az egyik családtagnak tönkrement és nem akar nagyon nagy összeget rááldozni. Köszi a válaszokat.:)
2020. dec. 23. 23:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, így van, ki vannak állítva, kipróbálhatod őket, a többi bontatlan dobozos példányok pedig el vannak zárva a szekrényben, vásárlási szándékkal keress egy eladót!

Én ilyenről még nem hallottam, hogy egy áruházban xy összeg felett le kell foglalni, igaz, eddig nálam is "csak" 100 ezer Ft volt a felső határ, és ennyiért vettem én is a Mediában!

2020. dec. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az azért volt, mert tavaly ősszel még nem nagyon volt készleten én pedig írtam nekik emailt. Utána jeleztek, hogy van és félretették.
2020. dec. 24. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!